Хабар за дозвіл на викид шкідливих речовин. Подробиці затримання заступника голови Ковельської РДА
![](/resize/450x303/r/files/news/2022/02-14/331777/12421342314.jpg)
Кошти, які правоохоронці вилучили в заступника голови Ковельської РДА Дмитра Красносельського, були хабарем за дозвіл на викиди шкідливих речових в повітря для одного з підприємств Маневиччини.
Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.
Як зазначає джерело, Дмитро Красносельський ніс частину хабара одному високопоставленому працівнику ОДА, який мав посприяти підприємству, що в Маневицькому районі, в отриманні дозволу на викид шкідливих речовин. До цього підприємство тричі намагалось отримати дозвіл, але безуспішно.
Проте грошей Красносельський не доніс. О 13:29 він увійшов у будівлю ОДА, слідом за ним – працівники СБУ та прокуратури, які й затримали його на сходах. Загальна сума хабара становила 4 тисячі доларів, проте у Красносельського вилучили тільки 2 тисячі.
У поліції підтвердили факт затримання. Як зазначили, Красносельський вимагав кошти за сприяння в отриманні вищезгаданого дозволу. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Після оголошення посадовцеві про підозру будуть обирати запобіжний захід.
Зазначимо, що Дмитро Красносельський – уродженець Луганська. Навчався у Луганському інституті внутрішніх справ МВС України, працював в органах МВС Луганщини. У 2014 році очолив Кремінську РДА Луганської області. З вересня 2020 року працював заступником голови Маневицької РДА, а 20 квітня 2021 року був призначений заступником голови Ковельської РДА.
Іван САВИЧ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел.
Як зазначає джерело, Дмитро Красносельський ніс частину хабара одному високопоставленому працівнику ОДА, який мав посприяти підприємству, що в Маневицькому районі, в отриманні дозволу на викид шкідливих речовин. До цього підприємство тричі намагалось отримати дозвіл, але безуспішно.
Проте грошей Красносельський не доніс. О 13:29 він увійшов у будівлю ОДА, слідом за ним – працівники СБУ та прокуратури, які й затримали його на сходах. Загальна сума хабара становила 4 тисячі доларів, проте у Красносельського вилучили тільки 2 тисячі.
У поліції підтвердили факт затримання. Як зазначили, Красносельський вимагав кошти за сприяння в отриманні вищезгаданого дозволу. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Після оголошення посадовцеві про підозру будуть обирати запобіжний захід.
Зазначимо, що Дмитро Красносельський – уродженець Луганська. Навчався у Луганському інституті внутрішніх справ МВС України, працював в органах МВС Луганщини. У 2014 році очолив Кремінську РДА Луганської області. З вересня 2020 року працював заступником голови Маневицької РДА, а 20 квітня 2021 року був призначений заступником голови Ковельської РДА.
Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 19
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Ігор
Показати IP
14 Лютого 2022 17:20
Хіба не видно що це чайові лежать у меню.( суддя підтвердить)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Банндура
Показати IP
14 Лютого 2022 17:36
І як це розуміти? Спеціально завчасно затримали щоб не світити отого "високопоставленого чиновника ОДА". Цікаво хто б це міг бути? ;)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Наташа
Показати IP
14 Лютого 2022 18:04
Кухарик однозначно, вІн же керівник екології області
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
шкода
Показати IP
14 Лютого 2022 18:15
зря СБУ не взяли собою НАБу, цікава картинка на вечір могла б намалюватись, два "ган..а" з лугандона, затримано на премії 2+2, за дозвіл дихати незабрудненим маневицьким повітрям.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
14
Показати IP
14 Лютого 2022 18:28
Цікаво, чи кого звільнять через Красносельського. А ще, чийого посадять!?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Ага до 14
Показати IP
14 Лютого 2022 19:36
Алфьорову за смертельне ДТП не посадили, а тута 2 тис. чайових. НЕ ВIРЮ.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Ага до Ага
Показати IP
14 Лютого 2022 20:28
Тебе заклинило ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Яник до Ага
Показати IP
15 Лютого 2022 00:32
Хулі домахався до алфьорової.
Зависть бере,шо ти бідоття не виграєш?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
123 до Яник
Показати IP
15 Лютого 2022 17:39
Переживаємо за себе. Вбивця на дорозі
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Олег
Показати IP
14 Лютого 2022 19:13
Ця операція увійде у всі навчальні посібники під назвою, як не треба проводити подібні операції, тобто затримати того, хто передає гроші до моменту передачі. Клоуни, соромно мало б бути за таке)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
не сміши до Олег
Показати IP
14 Лютого 2022 22:43
Митник до Києва 700 тисяч бакінських (по інших даних 1 млн) підписані не довіз. то дріб'язок
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Кірік
Показати IP
14 Лютого 2022 19:28
Це ж всі кого привів за собою Погуляйко. І цього мєнта луганского, і сєпара в інфраструктуру, і старого взяточника в соцзахист. Де, бляха муха, той Зе-слуга народу? Кого він призначив головою ода і чому не реагує?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Вони всі однакові до Кірік
Показати IP
14 Лютого 2022 21:20
Подивіться Бігуса про тьорки Трухіна, і стане все зрозуміло
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Анатолій
Показати IP
14 Лютого 2022 21:21
це с..и приїхали з Луганська піднятся на волиняках
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Пеирович
Показати IP
14 Лютого 2022 23:58
Ржу. Вже б і затримали в момент передачі хабаря.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
Петровна
Показати IP
15 Лютого 2022 00:01
Вже в Рда коментнули що він зранку написав заяву і поіхав до луцька!!! Ржу. Чуть шо зразу вже звільнився заднім числом))))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
1
Показати IP
15 Лютого 2022 08:17
Валюшка Кухарик.....думайте....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
2
Показати IP
16 Лютого 2022 15:02
трохи наполохали.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721123264)
3
Показати IP
16 Лютого 2022 15:03
нікого вони там не наполохали
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.