Кампанія мобільного рекрутингу: у центрі Луцька розповідали про набір у тероборону
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/10-18/370453/395af53acbc5669e.jpg)
Групи мобільного рекрутингу 100-ї окремої бригади ТрО впродовж двох днів працювали на вулицях Луцька. Це нова форма роботи щодо поповнення особового складу, в рамках якої військовослужбовці розповідають про можливості, умови та переваги служби у волинській бригаді.
Як розповів начальник групи комунікацій бригади Костянтин Байчук, один із наметів для інформаційно-роз’яснювальної роботи встановили на Театральному майдані, передає Суспільне.
Рекрутери волинської бригади, зазначив начальник групи комунікацій 100-ї бригади, розповідали про можливість служити у війську за фаховими навиками, наприклад, водія, кухаря чи медика.«В цій палатці їм не вручать повістку. Тут ми розповімо хлопцям, що їх очікує, пояснимо, яке в них є професійне майбутнє для того, щоб вони робили свій вибір. Щоб пояснити, що тебе не просто ставлять перед невідомістю – куди і як, в яку бригаду, в який колектив потрапиш», – говорить Костянтин Байчук.У групі мобільного рекрутингу – старший сержант Олександр Лисюк, який у перші дні повномасштабної війни став добровольцем. Говорить: служив у 53-му батальйоні волинської бригади тероборони, а зараз перебуває в резервній роті.«Виконували завдання ми спочатку тут, у себе на Волині, потім під Бахмутом був наш батальйон. Після Бахмуту зараз – Куп’янський напрямок. Ми там єдина родина, всі один одного знаємо, згуртовані. Набагато краще буде адаптовуватися людям, є перспективи вибору військової спеціальності», – каже військовий.
Один із тих, до кого звернулися військовослужбовці 100-ї бригади ТрО на Театральному майдані – 24-річний Олександр Лавренчук із Ківерців. Хлопець розповів, що вважає таку практику правильною.
«Нормально, хлопці роз’яснюють, як усе має бути, розказують різні цікаві факти, і для чого вони проводять цю агітацію вступати на службу. В мене брат служив, але проходить реабілітацію в Німеччині, майже рік перебуває на лікуванні», – сказав волинянин.Наразі, зі слів Костянтина Байчука, в силах територіальної оборони триває експериментальна кампанія електронного рекрутингу, в якому також бере участь 100 окрема бригада.
«Через інтернет працює відповідний колцентр при наших силах ТРО і люди в мережі отримують запрошення. Вони відгукуються, далі їх інформацію опрацьовують і направляють до наших чергових, до наших лобістів, які цим питанням займаються», – додав начальник групи комунікацій бригади.
Кількість людей, які впродовж двох днів роботи групи мобільного рекрутингу в обласному центрі звернулися за консультацією і залишили свої контакти, не розголошують.
Після Луцька, зі слів Костянтина Байчука, працюватимуть в інших містах Волині.
Охочі стати до лав Волинської бригади тероборони можуть звертатися за контактним номером (093) 193 36 73.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів начальник групи комунікацій бригади Костянтин Байчук, один із наметів для інформаційно-роз’яснювальної роботи встановили на Театральному майдані, передає Суспільне.
Рекрутери волинської бригади, зазначив начальник групи комунікацій 100-ї бригади, розповідали про можливість служити у війську за фаховими навиками, наприклад, водія, кухаря чи медика.«В цій палатці їм не вручать повістку. Тут ми розповімо хлопцям, що їх очікує, пояснимо, яке в них є професійне майбутнє для того, щоб вони робили свій вибір. Щоб пояснити, що тебе не просто ставлять перед невідомістю – куди і як, в яку бригаду, в який колектив потрапиш», – говорить Костянтин Байчук.У групі мобільного рекрутингу – старший сержант Олександр Лисюк, який у перші дні повномасштабної війни став добровольцем. Говорить: служив у 53-му батальйоні волинської бригади тероборони, а зараз перебуває в резервній роті.«Виконували завдання ми спочатку тут, у себе на Волині, потім під Бахмутом був наш батальйон. Після Бахмуту зараз – Куп’янський напрямок. Ми там єдина родина, всі один одного знаємо, згуртовані. Набагато краще буде адаптовуватися людям, є перспективи вибору військової спеціальності», – каже військовий.
Один із тих, до кого звернулися військовослужбовці 100-ї бригади ТрО на Театральному майдані – 24-річний Олександр Лавренчук із Ківерців. Хлопець розповів, що вважає таку практику правильною.
«Нормально, хлопці роз’яснюють, як усе має бути, розказують різні цікаві факти, і для чого вони проводять цю агітацію вступати на службу. В мене брат служив, але проходить реабілітацію в Німеччині, майже рік перебуває на лікуванні», – сказав волинянин.Наразі, зі слів Костянтина Байчука, в силах територіальної оборони триває експериментальна кампанія електронного рекрутингу, в якому також бере участь 100 окрема бригада.
«Через інтернет працює відповідний колцентр при наших силах ТРО і люди в мережі отримують запрошення. Вони відгукуються, далі їх інформацію опрацьовують і направляють до наших чергових, до наших лобістів, які цим питанням займаються», – додав начальник групи комунікацій бригади.
Кількість людей, які впродовж двох днів роботи групи мобільного рекрутингу в обласному центрі звернулися за консультацією і залишили свої контакти, не розголошують.
Після Луцька, зі слів Костянтина Байчука, працюватимуть в інших містах Волині.
Охочі стати до лав Волинської бригади тероборони можуть звертатися за контактним номером (093) 193 36 73.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721274184)
Анонім
Показати IP
19 Жовтня 2023 08:01
а куди поділися попередні штурмовики?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721274184)
123
Показати IP
19 Жовтня 2023 09:01
А що ТрО Волині робить на сході, коли це ТрО Волині.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721274184)
Правда
Показати IP
19 Жовтня 2023 09:50
Всі ТрО входять до складу ЗСУ і виконують такі ж задачі і функції.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721274184)
1+1 до Правда
Показати IP
20 Жовтня 2023 09:59
Прочитайте первинну редакцію закону про ТрО яка була прийнята і на основі якої в ТрО і пішли люди. І як потім їх трохи розвели після внесення правок коли контракти були вже підписані. І після цього на*****ва вони ще хочуть щоб люди туди ішли.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721274184)
Маннергейм
Показати IP
20 Жовтня 2023 15:34
Неважливо як та бригада буде називатись всеодно то буде ПІХОТА (з уісіма симптомами)
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.