Камінь-Каширський попрощався із загиблим Героєм Олександром Буськом
![](/resize/450x326/r/files/news/2022/08-27/345623/302024057_3175243922791325_7528474598627813650_n.jpg)
У Камені-Каширському провели в останню путь Героя-земляка, підполковника ГУР Олександра Юрійовича Буська, який віддав життя за Україну, її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.
«Україна втратила одного з найкращих своїх синів, який пройшов гідний шлях, щоб стати найкращим із найкращих у військовій справі. Герої не вмирають! Світла пам’ять тобі, Сашко!» – написала у Facebook місцева жителька Любов Балицька.
Олександр Бусько був випускником Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, срібним призером чемпіонату Збройних сил України з багатоборства ВСК в командному заліку та срібним призером з підтягування, проходив службу в частині спеціального призначення міста Києва, був учасником бойових дій (АТО), а в період повномасштабної війни – підполковником Головного управління розвідки.Траурний кортеж люди зустрічали навколішки та з оберемками квітів.
Прощальна панахида за загиблим воїном відбулася у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Поховали Героя у рідному Камені-Каширському на новому кладовищі, що розташоване на вулиці із символічною назвою – Воля.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Вічна пам’ять і слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Україна втратила одного з найкращих своїх синів, який пройшов гідний шлях, щоб стати найкращим із найкращих у військовій справі. Герої не вмирають! Світла пам’ять тобі, Сашко!» – написала у Facebook місцева жителька Любов Балицька.
Олександр Бусько був випускником Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, срібним призером чемпіонату Збройних сил України з багатоборства ВСК в командному заліку та срібним призером з підтягування, проходив службу в частині спеціального призначення міста Києва, був учасником бойових дій (АТО), а в період повномасштабної війни – підполковником Головного управління розвідки.Траурний кортеж люди зустрічали навколішки та з оберемками квітів.
Прощальна панахида за загиблим воїном відбулася у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Поховали Героя у рідному Камені-Каширському на новому кладовищі, що розташоване на вулиці із символічною назвою – Воля.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Вічна пам’ять і слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722162148)
Анатолій
Показати IP
27 Серпня 2022 21:18
написали добре, а як загинув?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722162148)
zeroprint
Показати IP
28 Серпня 2022 10:30
Слава Герою!
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.