USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Патріотизм чи клоунада? Кабмін зібрався у футболках збірної України

30 Червня 2021 14:44
У середу, 30 червня, члени Кабінету Міністрів зібралися на чергове засідання у футболках збірної України з футболу.

Про це повідомляють Букви.

Вочевидь таким чином міністри вирішили зобразити патріотизм, щоб українці менше звертали увагу на суть рішень, прийнятих Кабміном.

Прем’єрміністр Денис Шмигаль почав засідання Уряду з привітань збірної. Він назвав вчорашній матч проти збірної Швеції неймовірним та подякував гравцям й тренерам за перемогу.

Після цього усі члени Кабміну привітали збірну з перемогою гучними оплесками.
До слова, дипломат Олексій Макеєв опублікував у Фейсбуці своєрідний «дипломатичний реверанс» від шведів.

«Я хотів би показати вам два твіти – шведського МЗС та Посла Швеції в Україні.

У першому твіті шведський МЗС жартує з приводу того, шо невідомо, чи це вболівальники Швеції, чи України, чи міньони... і бажають успіху обом жовто-блакитним збірним.

У другому твіті Посол Швеції в Україні напередодні вирішального матчу для шведської збірної постить своє фото у футболці.... Збірної України!

Це – стильно. Це гідно. Це дипломатія вищої проби», – йдеться у дописі.
Нагадаємо, що Україна вперше в історії пройшла до чвертьфіналу Євро-2020, здобувши перемогу в драматичному матчі проти збірної Швеції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ігор Показати IP 30 Червня 2021 15:13
В футболі то виграли, а в економіці повна опа, Швеція в 20 разів багатша за Україну бо там немає корупції, а є транснаціональний бізнес дуже великий, а Україна просить тільки подачок, і відноситься до своїх громадян як до рабів , тому усі ці футбольні перемоги насправді нічого не варті, тільки потішити свій егоїзм...
0 0 0 до Ігор Показати IP 30 Червня 2021 16:13
95 квартал у всій красі. Вистава для олігофренів 73.
ТНМК Показати IP 30 Червня 2021 15:15
Я знаю, хто вони – клоуни! Я питаю, хто вони – клоуни, клоуни! Клоуни знущаються над нами... Називай речі своїми іменами.
Анонім Показати IP 30 Червня 2021 15:56
Эксперт по трудовым отношениям, миграции и профсоюзному движению Наталья Землянская заявила, что "В Украине наблюдаются безумная безработица и миграция". Судя по официальным данным уровень занятости в стране действительно снизился. В государстве почти 2 миллиона безработных. Это немногим более 10% трудоспособного населения. В соседней Польше - 6%. С другой стороны, за год уровень теневой экономики вырос на 3 процента и на начало этого года составляет не менее 30%. Это значит, что треть денег, которые все же есть, прокручиваются мимо бюджета. При этом, надежды на светлое будущее особо не предвидится. А власть в качестве механизмов по выходу из сложившейся экономической ситуации может предложить только переименование улиц и перекрашивание скамеек в цвета национального флага.
73% до Анонім Показати IP 30 Червня 2021 16:14
Все у нас добре, заробітчани вернулись, корупція подолана, МВФ на не тра, кінець епохи бідності. Нам добре, президент красавчік!
так таки так! до 73% Показати IP 30 Червня 2021 18:48
і рейтинги ростуть пропорційно падінню рівня життя.вакцинацію провалили і уже мовчать .та й усе останнє! 73%-ам головне 95 квартал.і.... хоть цілодобово .. свати..
Анонім Показати IP 30 Червня 2021 17:04
А чим ще увагу відволікти від тієї ж*пи, що в країні?
Дідо Показати IP 30 Червня 2021 18:18
Розвал цієї держави неминучий дивлячись на цей цирк, одні невігласи кругом, а народ вже невитягує, хоча й людьми нас назвати важко, у кожного хата скраю і доля сусіда нам до лампочки
1! до Дідо Показати IP 30 Червня 2021 21:42
Підлікуйся, або заткнись. Не тобі алканавту про державу язиком чесати.
Прокоп до Дідо Показати IP 30 Червня 2021 21:43
От тебе то людиною не назвеш. Свинею? Але за що так свиню ображати...
Сусід до Дідо Показати IP 30 Червня 2021 21:44
Мені твоя доля не до лампочки. Зараз з пляшкою домашньої прийду, готовь закусь.
Клоунляндець Показати IP 30 Червня 2021 18:23
Живуть по пріколу, а на народ с**ть з висоти, бо лучше нєт красоти.
патріот Показати IP 30 Червня 2021 20:14
А на скільки вони прожитковий мінімум підвищили? Це слів немає від тих вистав і клоунади чинуш, що нічого для українців не роблять! Збірна - так там 25 хлопців з тренерами виклались, а ви що там у Кабміні робите за ті захмарні зарплати?! Ганьба!!!