USD 41.30 41.80
  • USD 41.30 41.80
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.65

Кабмін погодив призначення нового голови Луцької РДА

8 Вересня 2022 09:56
Кабінет Міністрів 7 вересня під час засідання погодив призначення нового голови Луцької районної державної адміністрації.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

Під час засідання було вирішено звільнити нинішнього голову Луцького РДА Володимира Кеца із займаної посади. На його місце Кабмін погодив призначити Анатолія Костика.

Анатолій Костик раніше працював на посаді заступника голови Волинської обласної державної адміністрації. У серпні 2021 року його звільнили із займаної посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Інсайдер Показати IP 8 Вересня 2022 10:13
В 2000р він починав рішалою на Ягодинській митниці , потім рішалою в РДА , тепер став головою, нічого нового Слава Корупції України !!!
Олег Показати IP 8 Вересня 2022 11:05
Ківа , Лапін привіт . Все стало на круги своя . Не вже всі сліпі , і не бачать кого ставлять до корита . Там на морді все написано , все резюме .
Товариш Показати IP 8 Вересня 2022 11:55
Чому дивуватися там всі такі .Жаль народ Украіни, летимо в безодню, такого цинізму зневаги до людей , держави ніхто не терпів би в нормальній Европейській краіні. Вина є і наша шановний народ Украіни , що терпимо цих ублюдків.
Луч Показати IP 8 Вересня 2022 14:22
ЛЮСТРАЦІЯ ПОТРІБНА ЛЮСТРАЦІЯ!!!
Катя Показати IP 8 Вересня 2022 14:58
А Кец як туди проліз, нікого не цікавило, за злодійство вигнали, а в район взяли, невже такий кадровий голод, що сміття беруть, ото дожились.
волинянин Показати IP 8 Вересня 2022 16:56
Це призначення, що, плювок в обличчя всім нам? А тепер для повноти "картини" - Олександра "Харківського" першим заступником Костика.
Яша Показати IP 8 Вересня 2022 17:06
Оті злодюги ублюдки так і ходять по кругу бувби нормальний президент то навівби порядок а так маємо що маємо
Отак Україну будують Показати IP 8 Вересня 2022 19:18
З приходом нового завєдуючого областю стільки компроментуючих кадрів ніколи не було - один обложив поборами директорів на перший місяць своєї роботи, другому мзду розсипали прямо на сходах ОДА, третій напрацював місяць і погорів на гуманітарці, четвертий на дорогах асфальт комуніздив, п'ятий приписки на будівництві робив, шоста взятки за маршрути брала і т. д. і т. п. Чи є у тій владі чесні і порядні ?
Василь Показати IP 8 Вересня 2022 21:53
Тепер дружбан Киви буде вручати посмертні нагороди батькам, вдовам і дітям загиблих. Це не дуже-то добре.
Халупа полішука до Василь Показати IP 10 Вересня 2022 04:51
А тобі, не пох,,,й. Що і кому будуть.вручати Це просто ,мишина Возня з вашим врученням, в мене товариш дві контузії Дали значок ,відзнаки ,та іконку від папи римського. Як колись казали ,служи дурачок , получиш значок, а внього ,інсульт І земля пухом, та царство небесне.якось так
Юля Показати IP 9 Вересня 2022 13:04
Я просто вражена. Куди дивляться
Фашист до Юля Показати IP 10 Вересня 2022 04:57
Как я вас пнимаю, особиною ваш сарказм Дорогая Циля.
Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2022 12:08
І освіта в нього серйозна, дурфак.