USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.55 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Кабмін хоче позбавити ДСНС броні від мобілізації, – нардеп

2 Червня 2024 19:45
Кабінет міністрів України може позбавити ДСНС бронювання від мобілізації.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, передає ТСН.

«Ці люди рятують життя після обстрілів, гасять пожежі. Скільки життів вони вже врятували?! Їхня мобілізація – це безглуздя. Хто буде робити їхню роботу? Хто приїде на виклик після чергової атаки РФ по житловому будинку? Хто буде гасити пожежі?» – написав нардеп у мережі.

Читати ще: 30-40 людей на день: The Economist розповів, як тікають із країни українські ухилянти

Наразі в Кабміні інформацію не коментували, проте на офіційному сайті уряду з’явилася петиція з вимогою наданням бронювання від мобілізації усьому особовому складу ДСНС, оперативно-рятувальної служби та інших працівників цивільного захисту.

Хто має відстрочку від мобілізації

Згідно зі статтею 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», отримати відстрочку від мобілізації можна в таких випадках:

через стан здоров’я

через сімейні обставини

у зв’язку з навчанням або викладанням (науковою діяльністю)

якщо є бронь

за професією
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олена Власюк Показати IP 2 Червня 2024 20:19
Це правильно. І поліція теж має бути мобілізована !!!!
232 до Олена Власюк Показати IP 2 Червня 2024 22:23
Точно! Головне, щоб ніхто вже не заважав їздити п'яним, торгувати наркотою, рубати ліси, копати бурштин, видурювати гроші, красти, влаштовувати п'яні дебоші. А ті всі лише заважають нашому неймовірному народу, який живе за заповідями Господніми, і дотримання закону для якого є святим обов'язком і змістом життя! От тільки пригадується мені, як ще під час АТО для його учасників земельки не знаходилось,Зате вона завжди знаходилась для різних там бізнесменів, жуліків-контрабандистів і тому подібного, які понабудовували маєтків. Та й самі ж селяни поблизу міст все не могли ніяк тою землею наїстися. То може настав час і захищати цю землю тим, хто її набув, а не пожежному, котрий ризикує життям і здоров'ям на пожежах і ні клаптика її не має?
Варнет Показати IP 2 Червня 2024 20:56
Відсидітися не вийде!!!
Станіслав Показати IP 2 Червня 2024 21:51
Із усіх дармоїдів, які мають бронь, ДСНС, мабуть, найбільше допомагають людям. Тут Гончаренко правий.
232 до Станіслав Показати IP 2 Червня 2024 22:25
То чому ж ти не серед цих "дармоїдів", якщо там так легко й добре?
По ділу Показати IP 2 Червня 2024 22:12
8 раз на роботу сходив в місяць
112 Показати IP 2 Червня 2024 23:16
З алкоголіків коли бронь знімуть.?