Із Волині на відбудову Херсонщини вирушила бригада будівельників і техніка
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/08-09/366331/20230809161745.png)
Волинь продовжує допомагати звільненій Херсонщині. Днями зусиллями Підгайцівської, Ківерцівської та Цуманської громад вдалося відправити будівельну техніку, а саме трактори та екскаватори до Херсонської області.
Про це повідомляє Волинська ОВА.
Спецтехніка допоможе волинським волонтерам-будівельникам, які уже кілька тижнів відновлюють пошкоджене після обстрілів та підтоплення житло.
Нагадаємо, Волинь в рамках президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» відбудовує село Благодатівка Калинівської громади. Також наші волонтери допомагають ліквідовувати наслідки після підриву Каховської ГЕС.
Разом із необхідною технікою до Херсона вирушила робоча бригада із 30 кваліфікованих працівників-будівельників. Це добровольці із Горохівської, Колківської, Торчинської, Цуманської, Підгайцівської, Боратинської громад.
«Вдячний громадам Луцького району, що не лишаються осторонь та активно допомагають відновлювати звільнену Херсонщину. Лише разом, об'єднавши зусилля, ми зможемо повернути нормальне життя херсонцям», – зазначив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська ОВА.
Спецтехніка допоможе волинським волонтерам-будівельникам, які уже кілька тижнів відновлюють пошкоджене після обстрілів та підтоплення житло.
Нагадаємо, Волинь в рамках президентської ініціативи «Пліч-о-пліч» відбудовує село Благодатівка Калинівської громади. Також наші волонтери допомагають ліквідовувати наслідки після підриву Каховської ГЕС.
Разом із необхідною технікою до Херсона вирушила робоча бригада із 30 кваліфікованих працівників-будівельників. Це добровольці із Горохівської, Колківської, Торчинської, Цуманської, Підгайцівської, Боратинської громад.
«Вдячний громадам Луцького району, що не лишаються осторонь та активно допомагають відновлювати звільнену Херсонщину. Лише разом, об'єднавши зусилля, ми зможемо повернути нормальне життя херсонцям», – зазначив начальник ОВА Юрій Погуляйко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.