Історія із пекла. Український композитор вижив в окупованому Ворзелі
![](/resize/450x292/r/files/news/2022/03-14/334342/0_65.png)
Нещодавно український журналіст Дмитро Гордон у своїх соцмережах опублікував пост з проханням про допомогу українському композитору Ігорю Покладу, який не міг вирватися з окупованого Ворзеля.
На його пост відреагував Костянтин Кястутисович, який зміг витягнути композитора, його дружину, тещу і двох собак з підвалу, що його захопили окупанти, пише УНІАН.
Про цю неймовірну історію розповіла дружина Поклада Світлана. Вона подякувала Костянтину за порятунок і сказала, що таким людям потрібно одразу давати звання Героя України.
«Коли я писала перші, майже панічні пости, ми ще не знали, що на нас чекає попереду. Здається, перші вибухи злякали абсолютно всіх. Впевнена в цьому... А потім був Гостомель, що поряд з нами... І постійний гуркіт вертольотів... І почалося... Тоді я вперше зрозуміла, що таке «Гради». «Смерчі» були попереду... І прокляті кадировці, падли...» – розповіла жінка.Потім окупанти перебралися і в сам Ворзель. За словами Світлани, російські військові стріляли по всьому, по чому тільки можна. А коли солдати РФ почали ховатися від артилерії за житловими будинками, тоді почалося справжнє пекло.
Також Світлана додала, що щодня ЗСУ знищували ворожі танки, але приїжджали все нові і нові. Потім у Ворзелі з'явився гумкоридор, через який вивозили заручників окупантів. Але тоді вони побоялися їхати самі. До них на допомогу прийшов той самий Костянтин, який і забрав їх.
«Всадили Ігоря, маму, Бусю і стали молитися... Ми їхали самі, без колони. Через три блокпости орків... Заплакала я вже на нашому, коли український прапор побачила. Ці дні я запам'ятаю на все життя... Ці найжахливіші дні в житті... І молитися за всіх, хто молився за нас, теж буду все життя... Ви прочитали історію, як вижити і повернутися з пекла...» – підсумувала дружина Ігоря Поклада.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На його пост відреагував Костянтин Кястутисович, який зміг витягнути композитора, його дружину, тещу і двох собак з підвалу, що його захопили окупанти, пише УНІАН.
Про цю неймовірну історію розповіла дружина Поклада Світлана. Вона подякувала Костянтину за порятунок і сказала, що таким людям потрібно одразу давати звання Героя України.
«Коли я писала перші, майже панічні пости, ми ще не знали, що на нас чекає попереду. Здається, перші вибухи злякали абсолютно всіх. Впевнена в цьому... А потім був Гостомель, що поряд з нами... І постійний гуркіт вертольотів... І почалося... Тоді я вперше зрозуміла, що таке «Гради». «Смерчі» були попереду... І прокляті кадировці, падли...» – розповіла жінка.Потім окупанти перебралися і в сам Ворзель. За словами Світлани, російські військові стріляли по всьому, по чому тільки можна. А коли солдати РФ почали ховатися від артилерії за житловими будинками, тоді почалося справжнє пекло.
Також Світлана додала, що щодня ЗСУ знищували ворожі танки, але приїжджали все нові і нові. Потім у Ворзелі з'явився гумкоридор, через який вивозили заручників окупантів. Але тоді вони побоялися їхати самі. До них на допомогу прийшов той самий Костянтин, який і забрав їх.
«Всадили Ігоря, маму, Бусю і стали молитися... Ми їхали самі, без колони. Через три блокпости орків... Заплакала я вже на нашому, коли український прапор побачила. Ці дні я запам'ятаю на все життя... Ці найжахливіші дні в житті... І молитися за всіх, хто молився за нас, теж буду все життя... Ви прочитали історію, як вижити і повернутися з пекла...» – підсумувала дружина Ігоря Поклада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Харківщині загинув Захисник з Любомля Юрій Макарук
Сьогодні 21:07
Сьогодні 21:07
Рідним загиблого та зниклого безвісти захисників з Торчинської громади вручили їхні ордени
Сьогодні 20:29
Сьогодні 20:29
Новий пункт пропуску, оновлення наявних, розширення системи єЧерга: Шмигаль розповів про модернізацію прикордоння
Сьогодні 20:11
Сьогодні 20:11
Трамп запускає масштабну рекламну кампанію, щоб зупинити сплеск популярності Камали Гарріс
Сьогодні 19:53
Сьогодні 19:53
Спіймали на хабарі: волинські чиновники переконують, що їх спровокував колишній правоохоронець
Сьогодні 19:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:17
Волинь зустріла восьмий евакуаційний потяг з Донеччини
Сьогодні 18:59
Сьогодні 18:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.