Ігри й іноземні мови: діти в Луцьку зібралися на наукові пікніки. Фото
Різноманітні майстер-класи, зокрема з виготовлення різдвяного подарунку, розвивальні ігри та вивчення англійської мови – діток із Луцька об’єднали наукові пікніки.
Захід триває 21 грудня в розважальному центрі «Промінь».
До уваги наймолодших – заняття з викладачами іноземних мов, майстер-класи з рукоділля, а також розвивальні ігри.
Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини директор розважального центру Костянтин Магера, такі заходи організовують часто, аби родини мали можливість цікаво та з користю провести вільний час зі своїми дітьми.
«Ми стараємося часто влаштовувати подібні заходи для наших гостей. Зараз наукові пікніки відбуваються напередодні новорічно-різдвяних свят. До їх організації ми залучили, зокрема, наших партнерів», – сказав Костянтин Магера.Директор відзначив, що кожного разу розважальний центр намагається залучити чим більше відвідувачів, аби батьки могли разом розважатися зі своїми дітьми й отримувати максимальне задоволення від проведеного з користю час.
Костянтин Магера зауважив, що в році, що минає, це останні наукові пікніки, однак наступного року їх також влаштовуватимуть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Захід триває 21 грудня в розважальному центрі «Промінь».
До уваги наймолодших – заняття з викладачами іноземних мов, майстер-класи з рукоділля, а також розвивальні ігри.
Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини директор розважального центру Костянтин Магера, такі заходи організовують часто, аби родини мали можливість цікаво та з користю провести вільний час зі своїми дітьми.
«Ми стараємося часто влаштовувати подібні заходи для наших гостей. Зараз наукові пікніки відбуваються напередодні новорічно-різдвяних свят. До їх організації ми залучили, зокрема, наших партнерів», – сказав Костянтин Магера.Директор відзначив, що кожного разу розважальний центр намагається залучити чим більше відвідувачів, аби батьки могли разом розважатися зі своїми дітьми й отримувати максимальне задоволення від проведеного з користю час.
Костянтин Магера зауважив, що в році, що минає, це останні наукові пікніки, однак наступного року їх також влаштовуватимуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині попрощались із Героєм Сергієм Грищуком
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
У Луцьку мотоцикліст зіткнувся з таксі, постраждала жінка
Сьогодні 19:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:32
Лише після отримання посвідки на проживання: ще одна країна ЄС посилила вимоги для українців
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
У Луцьку стартував мистецький інклюзивний табір
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Удар по Костянтинівці: зросла кількість загиблих
Сьогодні 18:35
Сьогодні 18:35
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.