Гуртом і власноруч: у сільській школі на Волині відкрили спортзал, якого чекали 27 років
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/12-22/352698/321413537_2469209389919671_4207567476123595755_n.jpg)
У Смолярівському ліцеї Старовижівської селищної ради днями облаштували сучасну спортивну залу.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Як зауважив Смолярівський селищний голова Василь Камінський, ця подія – найочікуваніша для учнів ліцею, адже з моменту відкриття школи минуло аж 27 років, а спортивну залу вдалося завершити лише цьогоріч.
«Відтепер у світлій, просторій та сучасній спортивній локації матимуть змогу займатися улюбленими видами спорту 160 ліцеїстів. Як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях», – сказав він.
Нинішній події передувала наполеглива робота всього колективу школи, батьків, працівників групи централізованого господарського обслуговування закладів освіти, старост сіл громади та керівництва селищної ради.
Читати ще: У Сенкевичівці на Волині відкрили оновлений ліцей
«Усі роботи з відновлення цієї спортивної зали були виконані упродовж двох років господарським способом. Із місцевого бюджету ми передбачили лише 450 тисяч гривень на закупівлю будматеріалів», – додав очільник громади.«Навіть у час воєнного стану наші діти повинні отримувати якісну освіту, рости здоровими, сильними та загартованими, бути активними громадянами своєї держави, – зауважив заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. – Пригадуючи свої шкільні роки, можу із впевненістю сказати, що саме спортивна зала для учнів є одним із найулюбленіших місць. Адже тут є можливість для емоційного розвантаження та водночас підтримки фізичної форми. Тут діти зазвичай отримують багато позитивних емоцій».
Також Юрій Поліщук подарував ліцеїстам спортивний інвентар для ігрових видів спорту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Як зауважив Смолярівський селищний голова Василь Камінський, ця подія – найочікуваніша для учнів ліцею, адже з моменту відкриття школи минуло аж 27 років, а спортивну залу вдалося завершити лише цьогоріч.
«Відтепер у світлій, просторій та сучасній спортивній локації матимуть змогу займатися улюбленими видами спорту 160 ліцеїстів. Як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях», – сказав він.
Нинішній події передувала наполеглива робота всього колективу школи, батьків, працівників групи централізованого господарського обслуговування закладів освіти, старост сіл громади та керівництва селищної ради.
Читати ще: У Сенкевичівці на Волині відкрили оновлений ліцей
«Усі роботи з відновлення цієї спортивної зали були виконані упродовж двох років господарським способом. Із місцевого бюджету ми передбачили лише 450 тисяч гривень на закупівлю будматеріалів», – додав очільник громади.«Навіть у час воєнного стану наші діти повинні отримувати якісну освіту, рости здоровими, сильними та загартованими, бути активними громадянами своєї держави, – зауважив заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. – Пригадуючи свої шкільні роки, можу із впевненістю сказати, що саме спортивна зала для учнів є одним із найулюбленіших місць. Адже тут є можливість для емоційного розвантаження та водночас підтримки фізичної форми. Тут діти зазвичай отримують багато позитивних емоцій».
Також Юрій Поліщук подарував ліцеїстам спортивний інвентар для ігрових видів спорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.