Гурт ТНМК розважатиме волинян щедрівками та театралізованою постановкою
![](/resize/450x292/r/files/news/2020/01-13/284305/DIF_2019-0.jpg)
Незабаром ТНМК вирушить у подорож. Зимову мандрівку під назвою «Різдвяний акустичний вертеп». 15 січня у Палаці Культури гурт зіграє концерт і в Луцьку.
Причин відвідати святкову інтермедію є багато, зазначають організатори.
1) Побувати на першому в історії ТНМК театралізованому шоу.
Акустичні версії відомих хітів групи перетинаються зі сценками, в яких музиканти грають ролі й читають вірші.
2) Побачити Фагота з рогами.
Будучи ініціатором створення такої спеціальної програми, він відразу забронював за собою цікаву та ексцентричну роль чорта.3) Почути тих, хто зазвичай мовчить.
В цій програмі абсолютно всі музиканти ТНМК говорять, всі мають ролі персонажів вертепу й навіть технік гурту подає репліку. І не просто репліку, а головну!
4) Побачити єврея Фоззі.
Автор текстів гурту обрав у вертепі роль сіоніста і навіть щось натякає на відкриття ринку землі.
5) Вперше почути зі сцени пісню «Ми Смішили Бога».
Це новий сингл гурту, що його було презентовано на день народження ТНМК. Пісня-ностальгія по минулих роках та безтурботній молодості.6) Оцінити шансон від ТНМК.
До дня народження радіо-шоу «КАМТУГЕЗА» гурт адаптував до наших реалій бессмертний хіт Джонні Кеша «Folsom Prison Blues», що став раптом піснею «Вакуленці Строрач Блюз».
7) Почути святкові щедрівки від ТНМК.
За весь чаc гурт набув аж чотири різдвяні пісні і деякі з них обов’язково буде зіграно на концерті – на Різдвяному вертепі.
Не даремно музиканти співають, що Новий рік – попса, а Різдво – рок-н-рол. Акустичним вертепом гурт доводить істинність цього твердження. Переконайтеся самі, закликають оганізатори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Причин відвідати святкову інтермедію є багато, зазначають організатори.
1) Побувати на першому в історії ТНМК театралізованому шоу.
Акустичні версії відомих хітів групи перетинаються зі сценками, в яких музиканти грають ролі й читають вірші.
2) Побачити Фагота з рогами.
Будучи ініціатором створення такої спеціальної програми, він відразу забронював за собою цікаву та ексцентричну роль чорта.3) Почути тих, хто зазвичай мовчить.
В цій програмі абсолютно всі музиканти ТНМК говорять, всі мають ролі персонажів вертепу й навіть технік гурту подає репліку. І не просто репліку, а головну!
4) Побачити єврея Фоззі.
Автор текстів гурту обрав у вертепі роль сіоніста і навіть щось натякає на відкриття ринку землі.
5) Вперше почути зі сцени пісню «Ми Смішили Бога».
Це новий сингл гурту, що його було презентовано на день народження ТНМК. Пісня-ностальгія по минулих роках та безтурботній молодості.6) Оцінити шансон від ТНМК.
До дня народження радіо-шоу «КАМТУГЕЗА» гурт адаптував до наших реалій бессмертний хіт Джонні Кеша «Folsom Prison Blues», що став раптом піснею «Вакуленці Строрач Блюз».
7) Почути святкові щедрівки від ТНМК.
За весь чаc гурт набув аж чотири різдвяні пісні і деякі з них обов’язково буде зіграно на концерті – на Різдвяному вертепі.
Не даремно музиканти співають, що Новий рік – попса, а Різдво – рок-н-рол. Акустичним вертепом гурт доводить істинність цього твердження. Переконайтеся самі, закликають оганізатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За 48 годин Україна захопила більше території, ніж за контрнаступ-2023, – The Telegraph
Сьогодні 09:53
Сьогодні 09:53
У Луцьку компанія розпивала алкоголь і стріляла з пістолета
Сьогодні 09:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:19
Мешканцям Боратинської громади пропонують долучитися до централізованого водопостачання
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
На Волині показники сплати податків зросли на 26 %
Сьогодні 07:17
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.