Гуманітарні авто, які у Луцьку продавали від фонду Гупала, передали військовим
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/06-23/341459/289321809_401476255356691_5089547328021031795_n.jpg)
СБУ передали військовим автівки, ввезені в Україну як гуманітарна допомога на благодійний фонд Юрія Гупала «Віримо в Україну». Ці автомобілі зловмисники продавали за готівку.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Нещодавно СБУ викрила у Луцьку схему махінацій з гуманітарною допомогою. Правоохоронці встановили, що представник благодійної організації налагодив незаконний механізм ввезення та продажу автомобілів. Зловмисник ввозив на територію України автомобілі під виглядом гуманітарної допомоги, а в подальшому автівки продавались за готівку.
Оперативники зафіксували продаж трьох «гуманітарних» автомобілів на загальну суму понад 600 тис. грн. Зокрема, зловмисник продав карету швидкої допомоги за 12 тис. доларів США.
У межах кримінального провадження, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 201-2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України. Також йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Читати ще: Хто такий Юрій Куць, який у Луцьку продавав «гуманітарні» авто, ввезені через фонд Гупала
Правоохоронці вилучили автівки та передали їх військовим, які зараз виконують бойові завдання у Херсонській та Миколаївській областях.
Заходи з викриття проводились Управлінням СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Нещодавно СБУ викрила у Луцьку схему махінацій з гуманітарною допомогою. Правоохоронці встановили, що представник благодійної організації налагодив незаконний механізм ввезення та продажу автомобілів. Зловмисник ввозив на територію України автомобілі під виглядом гуманітарної допомоги, а в подальшому автівки продавались за готівку.
Оперативники зафіксували продаж трьох «гуманітарних» автомобілів на загальну суму понад 600 тис. грн. Зокрема, зловмисник продав карету швидкої допомоги за 12 тис. доларів США.
У межах кримінального провадження, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 201-2 (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) Кримінального кодексу України. Також йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Читати ще: Хто такий Юрій Куць, який у Луцьку продавав «гуманітарні» авто, ввезені через фонд Гупала
Правоохоронці вилучили автівки та передали їх військовим, які зараз виконують бойові завдання у Херсонській та Миколаївській областях.
Заходи з викриття проводились Управлінням СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722177048)
Андрій
Показати IP
23 Червня 2022 17:32
а якщо рішення буде інше?
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.