Гучний скандал на конкурсі краси: українка повідомила, що стала «Міс світу plus-size 2021», проте їй не вірять
![](/resize/450x281/r/files/news/2021/09-30/323566/9f642cf10301fb222b639f3ceeda19b2.jpeg)
Чергова міс світу і черговий скандал. Киянка Вікторія Щєлко привезла з міжнародного конкурсу краси у Дубаї, як вона сама запевняє, перше місце і титул «Міс світу plus-size 2021». І через це в інтернеті вибухнув справжній скандал. Дівчину звинуватили у брехні. Мовляв, ніяка вона не міс світ.
То хто ж вона пишна красуня Вікторія Щєлко, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
Киянка Вікторія Щєлко запрошує до себе. На столі в дівчини корони та стрічки з усіх конкурсів краси в яких вона брала участь починаючи з 16 років. У центрі найголовніша і найбільша – з червоним камінням. Її Вікторія привезла з конкурсу в Дубаю.
«Це, насамперед, корона всіх українок, всіх жінок і всієї країни. Я її завойовувала не для себе», – каже жінка.
Вікторія Щєлко – телеведуча, акторка та блогерка. Розлучена, має доньку. У свої 32 роки встигла здобути 6 вищих освіт. Але не це допомогло отримати жадану корону в категорії модель «plus-size», а природна краса.
«Мої параметри 106-89-108», – каже жінка.
Одразу після повернення з Дубаю Вікторія влаштувала пресконференцію, на якій розповіла всій країні про свою перемогу.
Після цієї заяви вибухнув скандал. Вікторію звинуватили в «самокоронуванні» та брехні. Зокрема на своїй сторінці в соцмережі володарка найбільших грудей в Україні, «Міс світу plus-size» 2019 року Міла Кузнецова написала, що Щєлко не проходила жодного національного відбору, а тому вочевидь не могла представляти Україну на конкурсі «Міс світу». Та й узагалі перемогла в одній із номінацій у геть іншому конкурсі.
«Вона приїжджає та заявляє, я – «Міс Світу plus-size». У першу чергу дивлюсь на стрічку, а там написано «місіс». Місіс – це не міс. Я нічого не хочу сказати, але «Міс Світу plus-size» поки був один конкурс», – каже дівчина.
І ліцензія на проведення цього конкурсу в Україні і право возити дівчат на конкурси в категорії «plus-size» належить їй. Генеральна директорка конкурсу «Міс та місіс plus-size. Україна» Тетяна Котьолкіна розповідає,що це вже не перший скандал, пов’язаний із Вікторією.
У 2018 саме Щєлко організовувала конкурс краси для дівчат plus-size в Україні. І за словами Тетяни продавала призові місця. Після гучного скандалу її позбавили ліцензії і передали Котьолкіній. Жінка запевняє, за корону в Дубаю Щєлко також заплатила. Знає, бо їй теж пропонували.
«Вона купила. Тому, що пропонували суму, за яку можна поїхати та купити цю корону. Якщо ти їдеш туди з гарантією перших трьох місць, то це від трьох тисяч євро. Якщо ти хочеш перше – це від шести», – каже Тетяна Котьолкіна
Не платили ні копійки – запевняє організаторка іншого конкурсу краси, яка відправляла Щєлко і ще кількох дівчат у Дубай.
Зайцева підтверджує: Щєлко справді брала участь у міжнародному конкурсі й виборола перемогу в категорії plus-size, але назву він має іншу.
«Називається «Міс та місіс Global International World Pageant», – каже вона.
Перше місце в Дубаї отримала інша українка – мати трьох дітей, 35-річна іванофранківка Христина Вікалюк. Запевняє: перемогла чесно. Але через скандал змушена виправдовуватись.
«Я сподівалася, що Україна радітиме з моєї перемоги. А виходить так, що зараз я повинна говорити не про ті речі, які цінні, які цінні нашому суспільству, а про те, що говорить інша учасниця», – каже Христина.
Сама Вікторія Щєлко запевняє в назві титулу не помилилася.
У світі існує безліч різноманітних конкурсів краси. І чудово, що українські красуні не тільки беруть в них участь, а й дуже часто займають призові місця. Головне, у своєму бажанні бути королевою залишатися людиною. Корона не впаде.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
То хто ж вона пишна красуня Вікторія Щєлко, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
Киянка Вікторія Щєлко запрошує до себе. На столі в дівчини корони та стрічки з усіх конкурсів краси в яких вона брала участь починаючи з 16 років. У центрі найголовніша і найбільша – з червоним камінням. Її Вікторія привезла з конкурсу в Дубаю.
«Це, насамперед, корона всіх українок, всіх жінок і всієї країни. Я її завойовувала не для себе», – каже жінка.
Вікторія Щєлко – телеведуча, акторка та блогерка. Розлучена, має доньку. У свої 32 роки встигла здобути 6 вищих освіт. Але не це допомогло отримати жадану корону в категорії модель «plus-size», а природна краса.
«Мої параметри 106-89-108», – каже жінка.
Одразу після повернення з Дубаю Вікторія влаштувала пресконференцію, на якій розповіла всій країні про свою перемогу.
Після цієї заяви вибухнув скандал. Вікторію звинуватили в «самокоронуванні» та брехні. Зокрема на своїй сторінці в соцмережі володарка найбільших грудей в Україні, «Міс світу plus-size» 2019 року Міла Кузнецова написала, що Щєлко не проходила жодного національного відбору, а тому вочевидь не могла представляти Україну на конкурсі «Міс світу». Та й узагалі перемогла в одній із номінацій у геть іншому конкурсі.
«Вона приїжджає та заявляє, я – «Міс Світу plus-size». У першу чергу дивлюсь на стрічку, а там написано «місіс». Місіс – це не міс. Я нічого не хочу сказати, але «Міс Світу plus-size» поки був один конкурс», – каже дівчина.
І ліцензія на проведення цього конкурсу в Україні і право возити дівчат на конкурси в категорії «plus-size» належить їй. Генеральна директорка конкурсу «Міс та місіс plus-size. Україна» Тетяна Котьолкіна розповідає,що це вже не перший скандал, пов’язаний із Вікторією.
У 2018 саме Щєлко організовувала конкурс краси для дівчат plus-size в Україні. І за словами Тетяни продавала призові місця. Після гучного скандалу її позбавили ліцензії і передали Котьолкіній. Жінка запевняє, за корону в Дубаю Щєлко також заплатила. Знає, бо їй теж пропонували.
«Вона купила. Тому, що пропонували суму, за яку можна поїхати та купити цю корону. Якщо ти їдеш туди з гарантією перших трьох місць, то це від трьох тисяч євро. Якщо ти хочеш перше – це від шести», – каже Тетяна Котьолкіна
Не платили ні копійки – запевняє організаторка іншого конкурсу краси, яка відправляла Щєлко і ще кількох дівчат у Дубай.
Зайцева підтверджує: Щєлко справді брала участь у міжнародному конкурсі й виборола перемогу в категорії plus-size, але назву він має іншу.
«Називається «Міс та місіс Global International World Pageant», – каже вона.
Перше місце в Дубаї отримала інша українка – мати трьох дітей, 35-річна іванофранківка Христина Вікалюк. Запевняє: перемогла чесно. Але через скандал змушена виправдовуватись.
«Я сподівалася, що Україна радітиме з моєї перемоги. А виходить так, що зараз я повинна говорити не про ті речі, які цінні, які цінні нашому суспільству, а про те, що говорить інша учасниця», – каже Христина.
Сама Вікторія Щєлко запевняє в назві титулу не помилилася.
У світі існує безліч різноманітних конкурсів краси. І чудово, що українські красуні не тільки беруть в них участь, а й дуже часто займають призові місця. Головне, у своєму бажанні бути королевою залишатися людиною. Корона не впаде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.