Гроші не в касу, а в кишеню? Чим завершились збори працівників Луцької стоматполіклініки
![](/resize/450x373/r/files/news/2024/03-20/379362/56.jpeg)
Збори трудового колективу КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» щодо висловлення недовіри директорці Любові Яковчук не мають жодної юридичної сили, адже не вдалося зібрати кворуму і на багатьох людей тиснули. Загалом на зборах була присутня менша частина працівників підприємства – 83 людини з 203.
Про це директорка Луцької стоматполіклініки Любов Яковчук розповіла в ефірі ТРК «Аверс»
«Після зборів більшість працівників і далі хочуть працювати за старими схеми, тобто брати кошти в кишеню, а не здавати в касу. Окрім наповнення своєї кишені, вони ще й забирають пацієнтів поліклініки. Але при цьому забувають, що це комунальне майно, міської ради, а не приватні кабінети», – зазначила очільниця медзакладу.
Читати ще: Частина колективу Луцької стоматполіклінки хоче й надалі працювати за старими корупційними правилами. Спробували провести збори
Вона додала, що під час оголошення їй недовіри не було дотримано відповідної процедури.
«Юридично процедури дотримано не було: не було кворуму, не було протоколу зборів. Тим паче, були присутні 83 людини із 203, а проголосувало лише 40. Водночас на багатьох людей тиснули, аби вони підняли руку. Ми знаємо про такі непоодинокі випадки», – говорить Любов Яковчук.
Читати ще: 30 років у Луцькій стоматполіклініці працювала людина з «липовим» дипломом
Детальніше – у відео:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це директорка Луцької стоматполіклініки Любов Яковчук розповіла в ефірі ТРК «Аверс»
«Після зборів більшість працівників і далі хочуть працювати за старими схеми, тобто брати кошти в кишеню, а не здавати в касу. Окрім наповнення своєї кишені, вони ще й забирають пацієнтів поліклініки. Але при цьому забувають, що це комунальне майно, міської ради, а не приватні кабінети», – зазначила очільниця медзакладу.
Читати ще: Частина колективу Луцької стоматполіклінки хоче й надалі працювати за старими корупційними правилами. Спробували провести збори
Вона додала, що під час оголошення їй недовіри не було дотримано відповідної процедури.
«Юридично процедури дотримано не було: не було кворуму, не було протоколу зборів. Тим паче, були присутні 83 людини із 203, а проголосувало лише 40. Водночас на багатьох людей тиснули, аби вони підняли руку. Ми знаємо про такі непоодинокі випадки», – говорить Любов Яковчук.
Читати ще: 30 років у Луцькій стоматполіклініці працювала людина з «липовим» дипломом
Детальніше – у відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132909)
Анонім
Показати IP
20 Березня 2024 22:59
Яка різниця кому платити за якісно виконану роботу?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132909)
Лучанин до Анонім
Показати IP
21 Березня 2024 10:49
Офіційна оплата - це наповнення бюджету країни. Весь цивілізований світ так живе.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132909)
Сироти
Показати IP
21 Березня 2024 10:31
Нарешті будинок дитини позбувся неадекватно прапора Юлдашевва. Нам повернули нашого улюбленого керівника Віктора Максимчука, а в колективі знову запанує спокій та злагода. Ще необхідно позбутися непотрібу якого Юлдашев за собою присунув з стоматполіклініки та жеку. Любов Яковчук бажаємо Вам терпіння, бо клан черниш-юлдашев ніяк не заспокояться., та задопомогою лояльних працівників поліклініки та проплачених ЗМІ створюють бунти та плетуть інтриги.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721132909)
Пацієнт
Показати IP
22 Березня 2024 13:32
Для чого вводити плани? Всі пацієнти через реєстратору, після надання послуги, оплата в реєстратурі (адміністратор). Пацієнту чек, кошти на рахунок. По прийому провести звірки обліку пацієнтів лікарем та реєстратура та по різниці питання буде до лікаря. Де які лікарі перетворили кабінети в комунальних закладах в свої особисті кабінети. Все в них добре, при ніби низьких зарплатах мають нормальні доходи.
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.