Громади на Волині купують для війська 174 безпілотники
![](/resize/450x277/r/files/news/2024/03-11/378801/45.jpeg)
Прилісненська та Підгайцівська сільські ради планують придбати для потреб армії безпілотних літальних апаратів на майже дев’ять мільйонів гривень. У цілому планують купити 174 дрони.
Про це йдеться на сайті prozorro.gov.ua.
Прилісненська сільська рада на Маневиччині оголосила два тендери. Перший – на придбання 12 квадрокоптерів DJI Mavic 3T (Thermal) очікуваною вартістю 2,5 мільйона гривень. Другий – на закупівлю 115 FPV-дронів-камікадзе REAPER 7 очікуваною вартістю 1,9 мільйона гривень.
Цю техніку громада має отримати до 30 квітня 2024 року.
Підгайцівська сільська рада Луцького району також оголосила два тендери. У рамках перших торгів ідеться про придбання 37 квадрокоптерів: трьох дронів Mavic 3 Fly More Combo, 11 безпілотників DJI Mavic 3T Thermal, 16 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та семи дронів DJI Mavic 3 PRO. Очікувана вартість цієї техніки – 4,4 мільйона гривень.
Також громада має намір купити десять FPV-дронів за 219 тисяч гривень.
Усі безпілотники Підгайцівська сільська рада має отримати до 20 квітня.
Нагадаємо, Боратинська громада Луцького району також оголошувала про намір придбати для потреб військовослужбовців техніку, зокрема 20 дронів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться на сайті prozorro.gov.ua.
Прилісненська сільська рада на Маневиччині оголосила два тендери. Перший – на придбання 12 квадрокоптерів DJI Mavic 3T (Thermal) очікуваною вартістю 2,5 мільйона гривень. Другий – на закупівлю 115 FPV-дронів-камікадзе REAPER 7 очікуваною вартістю 1,9 мільйона гривень.
Цю техніку громада має отримати до 30 квітня 2024 року.
Підгайцівська сільська рада Луцького району також оголосила два тендери. У рамках перших торгів ідеться про придбання 37 квадрокоптерів: трьох дронів Mavic 3 Fly More Combo, 11 безпілотників DJI Mavic 3T Thermal, 16 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та семи дронів DJI Mavic 3 PRO. Очікувана вартість цієї техніки – 4,4 мільйона гривень.
Також громада має намір купити десять FPV-дронів за 219 тисяч гривень.
Усі безпілотники Підгайцівська сільська рада має отримати до 20 квітня.
Нагадаємо, Боратинська громада Луцького району також оголошувала про намір придбати для потреб військовослужбовців техніку, зокрема 20 дронів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.