Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/07-17/386210/451762461_489976133551084_7774151805377674711_n.jpg)
Громадянин Німеччини, перетинаючи кордон через «Устилуг», для в'їзду обрав смугу руху, позначену символами зеленого кольору. У багажному відділенні чоловік мав 68 кг вітамінів для коней.
Про це повідомляє Волинська митниця.
Зелений коридор – це канал спрощеного митного контролю, призначений для перетину кордону України громадянами, які переміщують товари в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та письмовому декларуванню, а також не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження. Вибір цієї смуги свідчить про факти, що мають юридичне значення.
Читати ще: Поляк намагався провезти через «Устилуг» наркотики у кросівку
У той же час (для автомобільних пунктів пропуску) не підлягають оподаткуванню та письмовому декларуванню товари (крім підакцизних та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент €500 та сумарна вага яких не перевищує 50 кг (для громадян, які були відсутні в Україні більше, ніж 24 години, і ввозять товар не частіше, ніж раз протягом 72 годин).Вітаміни тимчасово вилучили. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками, передбаченими у ч. 3 ст. 471 Митного кодексу. Санкція статті встановлює за такі дії штраф у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення або без такої. До слова, вартість партії харчових добавок становить майже 184 тисячі гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська митниця.
Зелений коридор – це канал спрощеного митного контролю, призначений для перетину кордону України громадянами, які переміщують товари в обсягах, що не підлягають оподаткуванню митними платежами та письмовому декларуванню, а також не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження. Вибір цієї смуги свідчить про факти, що мають юридичне значення.
Читати ще: Поляк намагався провезти через «Устилуг» наркотики у кросівку
У той же час (для автомобільних пунктів пропуску) не підлягають оподаткуванню та письмовому декларуванню товари (крім підакцизних та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент €500 та сумарна вага яких не перевищує 50 кг (для громадян, які були відсутні в Україні більше, ніж 24 години, і ввозять товар не частіше, ніж раз протягом 72 годин).Вітаміни тимчасово вилучили. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками, передбаченими у ч. 3 ст. 471 Митного кодексу. Санкція статті встановлює за такі дії штраф у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення або без такої. До слова, вартість партії харчових добавок становить майже 184 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.