Громада поблизу Луцька виділила 100 тисяч на закупівлю книг. Що вже придбали
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/11-20/372336/eeee74509fb5f15a.jpg)
Для книгозбірень Підгайцівської громади закупили 600 нових книг. Для придбання нової літератури з бюджету громади виділили 100 тисяч гривень.
Літературу розподілили у 13 бібліотек-філій, кожна отримала орієнтовно 35-40 книг, розповіла Суспільному директорка Центральної публічної бібліотеки сільської ради Валентина Гарлінська.
Зі слів директорки, закупили літературу за запитами читачів.
«Книгозбірня села Лища отримала 56 нових книг. Бібліотеку відвідує понад п’ятсот місцевих жителів», – розповіла завідувачка лищенської бібліотеки Ніна Сотнік. Як додає, у їхньому фонді – понад сім тисяч книг.Читачі хочуть читати романи, молодь любить багато інформаційної літератури про події, які зараз відбуваються в країні, каже Ніна Сотнік.Читачка бібліотеки Антоніна Іващенко розповідає, що за книжками приходить часто. Бере навіть ті, які читала раніше, а також перечитує класику. Додає: одну й ту саму книгу можна читати в різні періоди життя і вона в тебе буде викликати зовсім інші емоції.Як розповіла директорка Центральної публічної бібліотеки Підгайцівської сільської ради Валентина Гарлінська, серед нових надходжень: твори сучасних українських та зарубіжних авторів, література зі шкільної програми та дитячі пригодницькі романи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Літературу розподілили у 13 бібліотек-філій, кожна отримала орієнтовно 35-40 книг, розповіла Суспільному директорка Центральної публічної бібліотеки сільської ради Валентина Гарлінська.
Зі слів директорки, закупили літературу за запитами читачів.
«Книгозбірня села Лища отримала 56 нових книг. Бібліотеку відвідує понад п’ятсот місцевих жителів», – розповіла завідувачка лищенської бібліотеки Ніна Сотнік. Як додає, у їхньому фонді – понад сім тисяч книг.Читачі хочуть читати романи, молодь любить багато інформаційної літератури про події, які зараз відбуваються в країні, каже Ніна Сотнік.Читачка бібліотеки Антоніна Іващенко розповідає, що за книжками приходить часто. Бере навіть ті, які читала раніше, а також перечитує класику. Додає: одну й ту саму книгу можна читати в різні періоди життя і вона в тебе буде викликати зовсім інші емоції.Як розповіла директорка Центральної публічної бібліотеки Підгайцівської сільської ради Валентина Гарлінська, серед нових надходжень: твори сучасних українських та зарубіжних авторів, література зі шкільної програми та дитячі пригодницькі романи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721252019)
ігор
Показати IP
21 Листопада 2023 11:52
В селах нема медпунктів, нема садочків , нема шкіл, всі кругом сидять в інтернеті зате бібліотекі пашуть як коні. Це просто сміх - сама бібліотекар заповнює формуляр що комусь видала книгу для читання а через тиждень не виходячи з кабінету відмічає що її принесли. Зате зарплата стабільна
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.