Готують, шиють і плетуть сітки: як працює гуманітарний штаб у Камені-Каширському
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/06-09/340556/286952306_328518022799384_1867477087522324063_n.jpg)
Один з освітніх закладів Камінь-Каширської громади від початку війни працює як гуманітарний осередок.
Сюди очільник Волиньради Григорій Недопад привіз майже дві тонни гуманітарної допомоги, повідомляють в облраді.
«Це – переважно найзатребуваніші речі: дитячі одяг, харчування і підгузки, медикаменти, засоби гігієни, постіль, продукти. Знаю, ви опікуєтеся переселенцями не лише своєї громади, а й з інших.
У Камінь-Каширському районі їх – понад 5,5 тисячі, тому цей вантаж точно зайвим не буде», – зазначив він.
Директорка навчального закладу Тетяна Митчик підтвердила, що їхній гуманітарний штаб уже задовольнив понад чотири тисячі запитів внутрішньо переміщених осіб. Найбільша потреба і справді у товарах для дітей, медичних препаратах, гігієнічних засобах.Вона також розповіла, що упродовж трьох місяців педагогічний, учнівський та батьківський колективи спільно роблять внесок у перемогу. Окрім збору і розподілу гуманітарної допомоги та опіки над вимушеними переселенцями, тут щодня також готують обіди для сотні вартових блокпостів і тероборонівців, продукти привозять місцеві мешканці.В одному з класів учителі облаштували швейний цех і виготовляють наколінники, які волонтери доправляють на передову.
Старші учні вже сплели не один кілометр маскувальних сіток, а малеча підтримує оборонців листами та малюнками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сюди очільник Волиньради Григорій Недопад привіз майже дві тонни гуманітарної допомоги, повідомляють в облраді.
«Це – переважно найзатребуваніші речі: дитячі одяг, харчування і підгузки, медикаменти, засоби гігієни, постіль, продукти. Знаю, ви опікуєтеся переселенцями не лише своєї громади, а й з інших.
У Камінь-Каширському районі їх – понад 5,5 тисячі, тому цей вантаж точно зайвим не буде», – зазначив він.
Директорка навчального закладу Тетяна Митчик підтвердила, що їхній гуманітарний штаб уже задовольнив понад чотири тисячі запитів внутрішньо переміщених осіб. Найбільша потреба і справді у товарах для дітей, медичних препаратах, гігієнічних засобах.Вона також розповіла, що упродовж трьох місяців педагогічний, учнівський та батьківський колективи спільно роблять внесок у перемогу. Окрім збору і розподілу гуманітарної допомоги та опіки над вимушеними переселенцями, тут щодня також готують обіди для сотні вартових блокпостів і тероборонівців, продукти привозять місцеві мешканці.В одному з класів учителі облаштували швейний цех і виготовляють наколінники, які волонтери доправляють на передову.
Старші учні вже сплели не один кілометр маскувальних сіток, а малеча підтримує оборонців листами та малюнками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Зв’язок поколінь борців за незалежність: на Волині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Після операції стала безплідною: лучанка звинувачує гінеколога пологового в занесенні інфекції
Сьогодні 18:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:28
Без дощів і з помірним теплом: волинські синоптики розповіли, чого очікувати від погоди цього тижня
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.