Горіли хата і господарська споруда: волинські рятувальники приборкали дві пожежі
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/01-14/375502/419687573_794722376033271_6122092710145723996_n.jpg)
У ніч з 13 на 14 січня волинські вогнеборці ліквідували дві пожежі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС області.
Зокрема о 20:05 в селі Задиби Ковельського району рятувальники 17-ї ДПРЧ селища Турійськ, вогнеборці команд місцевої пожежної охорони сіл Клюськ та Радовичі спільними зусиллями приборкали пожежу в житловому будинку.
Причина займання – недолік конструкцій, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.О 05:03 в селі Дуліби Ковельсього району вогнеборці 17-ї ДПРЧ селища Турійськ та МПО села Овлочин ліквідували пожежу господарської споруди.
Причина – коротке замикання електромережі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в ГУ ДСНС області.
Зокрема о 20:05 в селі Задиби Ковельського району рятувальники 17-ї ДПРЧ селища Турійськ, вогнеборці команд місцевої пожежної охорони сіл Клюськ та Радовичі спільними зусиллями приборкали пожежу в житловому будинку.
Причина займання – недолік конструкцій, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.О 05:03 в селі Дуліби Ковельсього району вогнеборці 17-ї ДПРЧ селища Турійськ та МПО села Овлочин ліквідували пожежу господарської споруди.
Причина – коротке замикання електромережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.