Головна ялинка Ковеля сягне рекорду - 13-ти метрів

У місті залізничників Ковелі встановили новорічну ялинку – найвищу в області. Її монтують на центральній площі міста. На відміну від Луцька, де прикрашена ялинка росте безпосередньо на центральному майдані, в Ковелі стоятиме спиляна ялина.
Доставили головну ялинку з вулиці Володимирської. Як зазначає прес-служба мерії, красуню встановили на центральній площі працівники комунального підприємства «Добробут». Вони запевняють городян, що ялинка заввишки понад 13 метрів.
Для оздоблення міської новорічної ялинки використають близько 300 різноманітних прикрас - кольорові кульки, надувні іграшки-звірятf, скляні зірочки та сніжинки.
Урочисте відкриття ялинки в Ковелі відбудеться 19 грудня о 14 годині. Організатори свята обіцяють сюрпризи для учасників запалення вогнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 5

До Vetal: якби у Луцьку продовжувалася практика встановлення спиляної новорічної красуні, то і наше місто не пасло б задніх і у висоті :)

to Vetal/ Три, безумовно, краще, ніж одна. Тільки щось у цьому році на них прикрас майже немає. Можливо ще добавлять?

Хоч за ковельчан не соромно. Не впали обличчям в бруд перед гостями, яких у головному місті транспортного сполучення щодня буває чимало.

Олександр
Показати IP
28 Грудня 2017 12:33
Село 2018.
«У магазині – дороге, а від людей беруть дешево»: волинські фермери розповіли, чи вигідно здавати молоко
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Волинський суд забрав у водія мотовелосипед через п’яну їзду
Сьогодні 07:16

Сьогодні 07:16
На Волині чоловік міг загриміти на п'ять років за жорстоке вбивство кота, зняте на відео
Сьогодні 06:20

Сьогодні 06:20
Смартфони – не головна причина відволікання людей: нове дослідження спростовує поширену думку
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
Учені натрапили на слід давно вимерлої гілки життя: ким були одні з перших наземних істот на Землі
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
На Волині судили власника Telegram-групи, в якій інформували про переміщення працівників ТЦК
30 Березня 2025 23:38

30 Березня 2025 23:38
Помер зірка фільму «Ті, що співають у терні» Річард Чемберлен
30 Березня 2025 23:10
30 Березня 2025 23:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.