USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.40
  • PLN 10.26 10.50

Голова Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти у січні отримав понад 14,7 млн грн зарплатні

1 Лютого 2022 21:11
Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Сергій Квіт у січні 2022 року отримав заробітну плату в розмірі понад 14,7 млн грн.

Про це свідчать дані про суттєві зміни його майнового стану, опубліковані на порталі НАЗК.

Так, за роботу в НАЗЯВО в перший місяць поточного року, Квіту було сплачено 14 млн 737 тис. 159 грн.

Заробітна плата вказана з урахуванням зборів і податків.

Квіт не вказав, за який період він отримав заробітну плату в такому розмірі.

Також у декларації не уточнюється розмір його посадового окладу та можливі премії, які він міг отримати.

Станом на 1 лютого декларація з даними про істотну зміну майнового стану залишається на сайті НАЗК без правок і змін.

Інші зміни, правки та доповнення до декларації Сергія Квіта на сайті НАЗК поки не вносилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Че Показати IP 1 Лютого 2022 21:26
Назабезпечував, су.а!
галабародька до Че Показати IP 2 Лютого 2022 12:36
все законно і справедливо. більшу частину цього він поклав на мій рахунок у катарі
Нострадамус Показати IP 1 Лютого 2022 21:37
О, а я думаю, що це усi такi грамотнi стали!?...
Пильний Показати IP 1 Лютого 2022 21:55
Олігарх на грошах студентів і викладачів. А ви отримуйте мінімалки, бо інакше НАЗЯВО закриє ваші навчальні заклади. Платіть
Дід Василь Показати IP 1 Лютого 2022 22:30
Скільки зміг підняти стільки і взяв
Олесь Показати IP 1 Лютого 2022 22:36
Охриніти . Як таке чучало ще може дальше на волі бути . То ж вор рецидивист і ще в особо великих розмірах . А от за три сухостоя спиляних на трьи роки можуть посадити . Ото ми їм дали волю ....сами і винні .
лучанин Показати IP 2 Лютого 2022 00:03
а тим часом студенти взимку вчаться в куртках