USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.45
  • PLN 10.40 10.55

Глава ПЦУ Епіфаній провів зустріч з послом США в Україні

21 Грудня 2018 07:40
20 грудня в Михайлівському Видубицькому монастирі відбулася зустріч посла США в Україні Марі Йованович з предстоятелем Православної церкви України (ПЦУ) митрополитом Епіфанієм.

Про це повідомляє Interfax-Україна з посиланням на online-журнал «Київські єпархіальні відомості».

«Митрополит подякував Сполученим Штатам Америки за зусилля, спрямовані на захист свободи віросповідання в усьому світі, а потім – за підтримку права православних в Україні на незалежну Церкву, згідно з власним вибором» – йдеться в замітці видання.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо низки питань, пов’язаних з практичними аспектами виникнення ПЦУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
українець Показати IP 21 Грудня 2018 08:04
Красномовне підтвердження того, хто керує Україною! Дожилися ... Ну зустрівся президент, представники влади - зрозуміло, а священник ???
Ау до українець Показати IP 21 Грудня 2018 09:03
100% згідний. Нажаль, поки, Україна занадто слабка.... Згадайте приміром, як Кучма вирішив конфлікт на Тузлі у 2005році. Як таку сильну державу можна було розвалити?... Змінити її можна і змінимо тільки ми самі, почавши вже сьогодні із себе. Ні Капітельман, ні Гройсман, ні Вальцман, ні Коломойський, ні Рабінович, ні багато інших.... ТІЛЬКИ МИ УКРАЇНЦІ!!!
Лучанин до українець Показати IP 21 Грудня 2018 09:33
Зазвичай церковні ієрархи в разі обрання предстоятелем зустрічаються з ієрархами інших церков або отримують привітання від них як знак поваги і визнання. В даному випадку ієрархи мовчать...
Василь Показати IP 21 Грудня 2018 09:13
В українців є своя територія,свої герої,своя історія,тепер навіть є своя віра.Залишилось тільки навчитись жити за СВІЙ рахунок.
Лучанка до Василь Показати IP 21 Грудня 2018 09:49
Цікаве для віруючих поняття: "своя віра".Тобто Бог не один для всіх, а для кожної нації як хамелеон чи як?Ви до церкви йдете для чого? Послухати політичні лекції чи про душу подбати? Може тоді краще вступити до якойсь партії і не влаштовувати отих усіх міжконфесійних війн?
Василь до Лучанка Показати IP 21 Грудня 2018 10:27
Феєрично, 450 повій в раді, вирішують як повинні жити і кому молитися, мільйони людей !!
Лучанин до Василь Показати IP 21 Грудня 2018 10:10
"своя віра" - не плутайте віру і релігію. Тепер є не своя віра, а Порошенкова церква в Україні, яку помилково називають Православною.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Грудня 2018 09:43
Не діждусь, коли таких "українців" та "Ау" візьме за ж***пу СБУ!
Толик до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Грудня 2018 17:20
Ой не діждеш!