USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Глава фракції «Слуга народу» натякнув про скорочення армії

15 Жовтня 2020 13:22
Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія натякнув на скорочення української армії.

Свою позицію аргументував дефіцитом бюджетних коштів, передає «Україна 24», пише Gazeta.ua.

«Я повністю погоджуюся, що нам насправді треба хоча б вести розмову і розрахунки про можливе скорочення чисельності (армії, – ред.). Або збільшення бюджету.

Але ми розуміємо, що бюджет – це цифра, якої завжди не вистачає, завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, придбати нові речі, нове озброєння, нові технології.

І тому дійсно, якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток, то здатність нашої армії буде зростати», – сказав Арахамія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанка Показати IP 15 Жовтня 2020 14:09
Менше красти треба
свс Показати IP 15 Жовтня 2020 14:22
Идет война.Гибнут люди.А воно сокращать армию собрался.Ну и уровень............
Ага до свс Показати IP 15 Жовтня 2020 14:58
кому война а кому партія ЗЕлена...
Вуйко Показати IP 15 Жовтня 2020 15:42
Цей чібуратор взагалі з глузду з'їхав, вже у відкриту на сцаря рассєйского працює. Ара вивчай карти прихованих доріг на Ростов-Дон.
вояк Показати IP 15 Жовтня 2020 17:12
Вірменський жид Арахамія,дай відповідь,куди йдуть 1.5% військового збору зі всіх працюючих і пенсіонерів громадян України??????????????????????????????????
турбо режим Показати IP 15 Жовтня 2020 17:14
Що не встиг яник -то зе команда доб.є!
До вояка Показати IP 15 Жовтня 2020 19:02
Приїдьте у Володимир до військових частин і побачите нові криши.нову бруківку. нові євроремонти, нові вікна іт.д. Одним словом на всяку ....ю не повязану ні з боєготовністю ні з боєздатністю гроші їдуть валом