Герой з Волині посмертно отримав нагрудний знак «Сталевий хрест» від Залужного
![](/files/news/2023/09-01/367725/s21.png)
Полеглий волинський солдат Вiталiй Русланович Кавка 03.09.1995 р. н. вiдзначений почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест» Головнокомандувача Збройних сил України.
Про це повідомляє Рожищенська міська рада.
Представники Другого вiддiлу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та заступник Рожищенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Лясковський вручили батькам загиблого Героя почесний нагрудний знак.Нагадаємо, 27-річний рожищанин, стрілець-помічник гранатометника стрілецького батальйону Віталій Кавка загинув від рук окупантів 10 вересня 2022 року. До останнього подиху мужньо протистояв ворогові наш земляк і віддав своє молоде життя, виконуючи бойове завдання щодо захисту України поблизу селища Мале Веселе на Харківщині. 25 вересня 2022 року Віталія Кавку поховали на Алеї слави у Рожищі. Також указом президента України від 30 червня 2023 року Віталія Кавку посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Рожищенська міська рада.
Представники Другого вiддiлу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та заступник Рожищенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Лясковський вручили батькам загиблого Героя почесний нагрудний знак.Нагадаємо, 27-річний рожищанин, стрілець-помічник гранатометника стрілецького батальйону Віталій Кавка загинув від рук окупантів 10 вересня 2022 року. До останнього подиху мужньо протистояв ворогові наш земляк і віддав своє молоде життя, виконуючи бойове завдання щодо захисту України поблизу селища Мале Веселе на Харківщині. 25 вересня 2022 року Віталія Кавку поховали на Алеї слави у Рожищі. Також указом президента України від 30 червня 2023 року Віталія Кавку посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.