Геноцид, як в Бучі, міг статися на Волині, – Андрій Д’яченко
![](/resize/450x296/r/files/news/2022/04-06/336261/photo_2022-04-05_17-26-48.jpg)
Командир спецроти у складі луцького окремого спеціального загону «Любарт» Андрій Д’яченко розповів, що окупанти, які влаштували бійню у Бучі, мали нападати на Волинь з території Білорусі, але їх перекинули на іншу ділянку.
Про це ветеран полку «Азов» Андрій Д’яченко написав у Телеграмі:
«Волинянам для роздумів.
Купка опаришів на фото це солдати 155-ї окремої бригади морської піхоти рф. Підрозділ в армії росіянії вважається типу як елітним. Це морська піхота Тихоокеанського флоту рашки. Дислокується у Владівостоці. 155-ка брала активну участь у Першій чеченській. В 2015 прикривала авіацію рашки в Сирії. Тобто руки в крові цивілів і досвід геноциду у цих виродків був задовго до 2022-го.
155-та бригада один із тих підрозділів, які брали безпосередню участь в Бучанській різанині, від якої ми і весь світ охуїваємо другу добу.
28 березня путін дав цим канібалам статус «гвардійської бригади». «Гвардійська» це в совковій армії таке типу як почесне найменування за типу особливі заслуги перед атєчєством. Дослівно, «за массовый героизм и отвагу, стойкость и мужество, проявленные личным составом бригады в боевых действиях по защите Отечества и государственных интересов». Оцінили цинізм?
Волинянам вочевидь цікаво, чому я апелював до них і чому звернув увагу саме на це угрупування бандитів?
Справа в тому, що згідно першочергового задуму (тому самому, де Київ мали взяти за пару днів), 155-та бригада повинна була діяти саме на Волинському напрямі. Вони кілька тижнів стояли на білоруському кордоні навпроти нас (фото якраз з того часу) в режимі повної бойової готовності, чекаючи відмашки. І тільки епічний провал бліцкригу на Чернігово-Київському напрямі не дав шансу цим організмам відмітитися в нашому краю.
Через провали всіх планів, російське командування зняло м’ясників з 155-ої із Волинського напрямку та кидає частково на Волноваху, частково на Бучу. Результат ви бачили – Волноваха зруйнована повністю, а Буча... ну, тут нічого сказати, ви самі все знаєте.
Я думаю що так, земляки-волиняни, вам буде наглядніше зрозуміло по якому лезу пройшов наш край на першому етапі війни. Виключно завдяки героїзму оборонців східної частини українського Полісся доля Бучі оминула Волинь.
Ми всі обурені і хочемо помсти за геноцид в Бучі, але більшість з нас там ніколи навіть не була. В нас нема щодо Бучі особистих сентиментів. Тому для усвідомлення і наглядності просто уявіть, що війна пішла поганим для України сценарієм і девіанти з 155-ї бригади в березні зайшли не в Бучу, а в умовний Любомль...»
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це ветеран полку «Азов» Андрій Д’яченко написав у Телеграмі:
«Волинянам для роздумів.
Купка опаришів на фото це солдати 155-ї окремої бригади морської піхоти рф. Підрозділ в армії росіянії вважається типу як елітним. Це морська піхота Тихоокеанського флоту рашки. Дислокується у Владівостоці. 155-ка брала активну участь у Першій чеченській. В 2015 прикривала авіацію рашки в Сирії. Тобто руки в крові цивілів і досвід геноциду у цих виродків був задовго до 2022-го.
155-та бригада один із тих підрозділів, які брали безпосередню участь в Бучанській різанині, від якої ми і весь світ охуїваємо другу добу.
28 березня путін дав цим канібалам статус «гвардійської бригади». «Гвардійська» це в совковій армії таке типу як почесне найменування за типу особливі заслуги перед атєчєством. Дослівно, «за массовый героизм и отвагу, стойкость и мужество, проявленные личным составом бригады в боевых действиях по защите Отечества и государственных интересов». Оцінили цинізм?
Волинянам вочевидь цікаво, чому я апелював до них і чому звернув увагу саме на це угрупування бандитів?
Справа в тому, що згідно першочергового задуму (тому самому, де Київ мали взяти за пару днів), 155-та бригада повинна була діяти саме на Волинському напрямі. Вони кілька тижнів стояли на білоруському кордоні навпроти нас (фото якраз з того часу) в режимі повної бойової готовності, чекаючи відмашки. І тільки епічний провал бліцкригу на Чернігово-Київському напрямі не дав шансу цим організмам відмітитися в нашому краю.
Через провали всіх планів, російське командування зняло м’ясників з 155-ої із Волинського напрямку та кидає частково на Волноваху, частково на Бучу. Результат ви бачили – Волноваха зруйнована повністю, а Буча... ну, тут нічого сказати, ви самі все знаєте.
Я думаю що так, земляки-волиняни, вам буде наглядніше зрозуміло по якому лезу пройшов наш край на першому етапі війни. Виключно завдяки героїзму оборонців східної частини українського Полісся доля Бучі оминула Волинь.
Ми всі обурені і хочемо помсти за геноцид в Бучі, але більшість з нас там ніколи навіть не була. В нас нема щодо Бучі особистих сентиментів. Тому для усвідомлення і наглядності просто уявіть, що війна пішла поганим для України сценарієм і девіанти з 155-ї бригади в березні зайшли не в Бучу, а в умовний Любомль...»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145009)
Злий бандерівець.
Показати IP
6 Квітня 2022 10:40
Ну тут їм би точно "пиzda" була би!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145009)
уважний
Показати IP
6 Квітня 2022 10:44
Роз'ясніть ще раз людям, що таке Волинський напрямок, а то промови таких як Д’яченко сіють лише паніку! От по Волинському напрямку, у районі ЧАЄС, ті виродки і зайшли у Бучу. Навіщо фантазувати?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145009)
море
Показати IP
6 Квітня 2022 11:00
навіщо таке писати,чим тобі Волинь не вийшла
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145009)
українець
Показати IP
6 Квітня 2022 12:37
А це не той Д’яченко який є головним "нацкорпусівцем" Волині? А чому не у Маріуполі, а тут цявкає! "захисничок" тиловий :) Де твій Білєцький, чому не чутно того "хероя"?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721145009)
Укр
Показати IP
6 Квітня 2022 23:00
Не пишіть дурні преса славнозвісна!!!!! Займайтесь доброю справою вже нарешті!!!! А то пишете казна що.
Дух українця ніхто не здолає!!!
На Волині попрощалися з військовим Максимом Красним
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Луцька громада відправила військовим 80 дронів
Сьогодні 18:09
Сьогодні 18:09
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.