Гасили недопалок об лоб та гамселили ногами: у Луцьку з чоловіка вибивали борги
![](/files/news/2024/01-31/376488/f7fb51cd6f17ebc98062ec5086b6d6fd_preview_w440_h290.png)
В обласному центрі Волині судили двох місцевих жителів, які побили чоловіка. Одному зі злочинців потерпілий був винен гроші, а інший долучився до побиття за компанію.
Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду.
Як ідеться у матеріалах справи, злочин трапився 13 липня 2021 року. Один з обвинувачених вирішив примусити потерпілого за допомогою насильства повернути 1500 євро боргу.
Поблизу пабу «Пивбаза» на проспект Соборності, 13В злочинець запропонував боржнику проїхати з ним на таксі, щоб поговорити. Вже в авто обвинувачений вдарив чоловіка у ніс. Невдовзі вони прибули на вулицю Роксолани поблизу будинку №16, де п’яний обвинувачений побив боржника, змушуючи повернути гроші.
Читати ще: Лупцювала кулаками та ногами: на Волині жорстоко побилися двоє дівчат
Через деякий час до побиття долучився й інший чоловік. Потерпілий отримав травми різного ступеня тяжкості, зокрема тяжкі тілесні, які є небезпечними для життя.
Під час розгляду справи лучани Артем М. та Сергій В. визнали свою вину, підтвердивши обставини вчинення злочину.
Потерпілий своєю чергою розповів, що дійсно був винен одному зі своїх кривдників гроші, але не 1500, а 400 євро. З його слів, він намагався пояснити, чому не повернув коштів, натомість отримав від обвинуваченого близько двадцяти ударів в голову та ребра. Невдовзі на місце злочину повернувся інший обвинувачений, якого підібрали на таксі дорогою та який відлучався в магазин за горілкою та цигарками. Обвинувачені випили та продовжили бити потерпілого. А згодом один з обвинувачених знімав на телефон, як інший гасив недопалок в лоб потерпілого.
Потому усі трьох пішли з місця події. Вдома мати потерпілого викликала швидку та поліцію, а наступного дня, коли сестра викликала швидку вдруге і його госпіталізували, він написав заяву.
Читати ще: «Будь-яке торкання поліцейського – це правопорушення». Патрульного судять за побиття лучанина
Потерпілий зазначив, що був винен гроші лише одному з обвинувачених, в якого неодноразово позичав кошти для роботи та завжди повертав їх вчасно та з відсотками. Чому його бив інший чоловік – не знає. Він також зауважив, що не втікав з місця побиття, бо хотів все пояснити. Цього разу він не зміг вчасно повернути гроші через форс-мажорні обставини.
Потерпілий не мав претензій матеріального та морального характеру до своїх кривдників, адже ті йому все відшкодували. Водночас він просив суд покарати їх суворо.
Злочинцю, який бив чоловіка без причини, суд призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі, замінивши на три роки умовного терміну. Натомість його посібник отримав дещо м’якше покарання: три роки реального терміну йому замінили на іспитовий.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду.
Як ідеться у матеріалах справи, злочин трапився 13 липня 2021 року. Один з обвинувачених вирішив примусити потерпілого за допомогою насильства повернути 1500 євро боргу.
Поблизу пабу «Пивбаза» на проспект Соборності, 13В злочинець запропонував боржнику проїхати з ним на таксі, щоб поговорити. Вже в авто обвинувачений вдарив чоловіка у ніс. Невдовзі вони прибули на вулицю Роксолани поблизу будинку №16, де п’яний обвинувачений побив боржника, змушуючи повернути гроші.
Читати ще: Лупцювала кулаками та ногами: на Волині жорстоко побилися двоє дівчат
Через деякий час до побиття долучився й інший чоловік. Потерпілий отримав травми різного ступеня тяжкості, зокрема тяжкі тілесні, які є небезпечними для життя.
Під час розгляду справи лучани Артем М. та Сергій В. визнали свою вину, підтвердивши обставини вчинення злочину.
Потерпілий своєю чергою розповів, що дійсно був винен одному зі своїх кривдників гроші, але не 1500, а 400 євро. З його слів, він намагався пояснити, чому не повернув коштів, натомість отримав від обвинуваченого близько двадцяти ударів в голову та ребра. Невдовзі на місце злочину повернувся інший обвинувачений, якого підібрали на таксі дорогою та який відлучався в магазин за горілкою та цигарками. Обвинувачені випили та продовжили бити потерпілого. А згодом один з обвинувачених знімав на телефон, як інший гасив недопалок в лоб потерпілого.
Потому усі трьох пішли з місця події. Вдома мати потерпілого викликала швидку та поліцію, а наступного дня, коли сестра викликала швидку вдруге і його госпіталізували, він написав заяву.
Читати ще: «Будь-яке торкання поліцейського – це правопорушення». Патрульного судять за побиття лучанина
Потерпілий зазначив, що був винен гроші лише одному з обвинувачених, в якого неодноразово позичав кошти для роботи та завжди повертав їх вчасно та з відсотками. Чому його бив інший чоловік – не знає. Він також зауважив, що не втікав з місця побиття, бо хотів все пояснити. Цього разу він не зміг вчасно повернути гроші через форс-мажорні обставини.
Потерпілий не мав претензій матеріального та морального характеру до своїх кривдників, адже ті йому все відшкодували. Водночас він просив суд покарати їх суворо.
Злочинцю, який бив чоловіка без причини, суд призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі, замінивши на три роки умовного терміну. Натомість його посібник отримав дещо м’якше покарання: три роки реального терміну йому замінили на іспитовий.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.