«Гаюн»: Велика колона вагнерівців прибула в Білорусь
![](/resize/450x257/r/files/news/2023/07-15/364790/630_360_1675531805-640.jpg)
Вранці 15 липня у Білорусі помічено велику колону легкових і вантажних автомобілів на номерах так званих «ДНР/ЛНР», на яких приїхали вагнерівці, повідомляють партизани з «Білоруського Гаюна».
«Сукупність чинників вказує, що це колона ПВК «Вагнер», яка вночі в’їхала в Білорусь із РФ у районі Кричева.
Далі вони прослідували через Рогачов у бік Бобруйська і потім – на Осиповичі. Маршрут вказує на те, що колона ПВК «Вагнер» рухається до наметового табору в с. Ціль», – йдеться у повідомленні.
За даними волонтерів, у колоні помічено щонайменше 60 автомобілів, серед яких «пікапи, великі фури, буханки і щонайменше 3 автобуси для перевезення людей».
Читати ще: Загроза з Білорусі: «вагнерівці» можуть посилити угруповання для вторгнення. Для них, ймовірно, розбили намети
Зазначається, що колону супроводжувала білоруська поліція.Державна прикордонна служба України підтверджує появу в Білорусі окремих груп ПВК «Вагнер», українські правоохоронці будуть ретельно відстежувати їхні кроки на території цієї країни.
Про це речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».
«Як ми повідомляли раніше, зважаючи на заяви і риторику білоруського керівництва в питанні прийому російських найманців та облаштування місць для їхнього розміщення не можна було виключати, що рано чи пізно в Білорусі вони все ж з’являться.
Станом на зараз наявна інформація показує, що в Білорусі почали спостерігатися окремі групи представників із приватних військових кампаній, які переміщаються з території Росії.
В свою чергу ми продовжуємо відстежувати цю ситуацію, аби розуміти всі місця, де вони будуть дислокуватися, яка кількість їх буде і які завдання вони виконуватимуть», – повідомив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Сукупність чинників вказує, що це колона ПВК «Вагнер», яка вночі в’їхала в Білорусь із РФ у районі Кричева.
Далі вони прослідували через Рогачов у бік Бобруйська і потім – на Осиповичі. Маршрут вказує на те, що колона ПВК «Вагнер» рухається до наметового табору в с. Ціль», – йдеться у повідомленні.
За даними волонтерів, у колоні помічено щонайменше 60 автомобілів, серед яких «пікапи, великі фури, буханки і щонайменше 3 автобуси для перевезення людей».
Читати ще: Загроза з Білорусі: «вагнерівці» можуть посилити угруповання для вторгнення. Для них, ймовірно, розбили намети
Зазначається, що колону супроводжувала білоруська поліція.Державна прикордонна служба України підтверджує появу в Білорусі окремих груп ПВК «Вагнер», українські правоохоронці будуть ретельно відстежувати їхні кроки на території цієї країни.
Про це речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».
«Як ми повідомляли раніше, зважаючи на заяви і риторику білоруського керівництва в питанні прийому російських найманців та облаштування місць для їхнього розміщення не можна було виключати, що рано чи пізно в Білорусі вони все ж з’являться.
Станом на зараз наявна інформація показує, що в Білорусі почали спостерігатися окремі групи представників із приватних військових кампаній, які переміщаються з території Росії.
В свою чергу ми продовжуємо відстежувати цю ситуацію, аби розуміти всі місця, де вони будуть дислокуватися, яка кількість їх буде і які завдання вони виконуватимуть», – повідомив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.