Футболісти «Волині» повернулися до тренувань після відпустки
Гравці футбольного клубу «Волинь» вийшли із відпустки та повернулися до тренувань. Спортсмени провели першу розминку.
Про це йдеться у сюжеті Суспільного.
Перший зимовий збір команда проведе у Луцьку, а завершитися за планом він має 14 лютого.
Під час першого тренування футболісти працювали над фізичною підготовкою. Провели бігове тренування, а також вправи на аеробіку. Переде стартом зимового збору усіх учасників клубу протестували на COVID-19.
Під час зимового збору «хрестоносці» запланували два контрольні поєдинки. 30 січня команда буде у Житомирі де гратиме проти «Полісся», 7 лютого попередньо у Львові має відбутись поєдинок проти тернопільської «Ниви». Протягом домашнього збору клуб також вивчає можливості щодо проведення інших спарингів.
У новому сезоні ФК «Волинь» виходитиме на поле у новому складі. З команди пішли захисники Валерій Болденков та Роман Никитюк, а також нападники Ігор Сікорський та Віктор Хомченко. Хто замінить гравців у клубі поки не кажуть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у сюжеті Суспільного.
Перший зимовий збір команда проведе у Луцьку, а завершитися за планом він має 14 лютого.
Під час першого тренування футболісти працювали над фізичною підготовкою. Провели бігове тренування, а також вправи на аеробіку. Переде стартом зимового збору усіх учасників клубу протестували на COVID-19.
Під час зимового збору «хрестоносці» запланували два контрольні поєдинки. 30 січня команда буде у Житомирі де гратиме проти «Полісся», 7 лютого попередньо у Львові має відбутись поєдинок проти тернопільської «Ниви». Протягом домашнього збору клуб також вивчає можливості щодо проведення інших спарингів.
У новому сезоні ФК «Волинь» виходитиме на поле у новому складі. З команди пішли захисники Валерій Болденков та Роман Никитюк, а також нападники Ігор Сікорський та Віктор Хомченко. Хто замінить гравців у клубі поки не кажуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
У Малі повстанці розбили групу вагнерівців, серед вбитих – відомий пропагандист РФ. Відео 18+
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
У негазифікованій громаді на Волині готуються до опалювального сезону: скільки коштують дрова
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Райрада на Волині за 1,4 мільйона продає гараж![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.