Футболіст з Ковеля виборов золото чемпіонату світу
![](/resize/450x219/r/files/news/2017/09-25/227718/21949832_1235355583235917_278324162263226630_o.jpg)
Футболіст, паралімпійський чемпіон Віталій Романчук виборов золото чемпіонату світу в складі української збірної.
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив виконувач обов’язків начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «ІнваСпорт» Віктор Галан-Влащук.
Паралімпійська збірна України з футболу в Бразилії перемогла команду Ірану з рахунком 1:0, виборовши титул чемпіона світу. У складі команди був і волинянин, який тріумфував на Паралімпійський іграх-2016 Віталій Романчук, якого тренує Заслужений тренер України, волинянин Юрій Тимофеєв.
ЧИТАТИ ЩЕ: «В БРАЗИЛІЇ БУЛИ В ШОЦІ ВІД НАШОЇ КОМАНДИ», – «ЗОЛОТО» РІО ВЕЗУТЬ НА ВОЛИНЬ
Віталій Романчук – ковельчанин, член збірної паралімпійської команди України з футболу, володар міжконтинентального кубку світу (2013 рік), чемпіон Європи (2014 рік), віце-чемпіон світу (2015 рік). У Ковелі Віталій виступав у складі команди «Шанс-Авто».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив виконувач обов’язків начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «ІнваСпорт» Віктор Галан-Влащук.
Паралімпійська збірна України з футболу в Бразилії перемогла команду Ірану з рахунком 1:0, виборовши титул чемпіона світу. У складі команди був і волинянин, який тріумфував на Паралімпійський іграх-2016 Віталій Романчук, якого тренує Заслужений тренер України, волинянин Юрій Тимофеєв.
Віталій Романчук та Юрій Тимофеєв
ЧИТАТИ ЩЕ: «В БРАЗИЛІЇ БУЛИ В ШОЦІ ВІД НАШОЇ КОМАНДИ», – «ЗОЛОТО» РІО ВЕЗУТЬ НА ВОЛИНЬ
Віталій Романчук – ковельчанин, член збірної паралімпійської команди України з футболу, володар міжконтинентального кубку світу (2013 рік), чемпіон Європи (2014 рік), віце-чемпіон світу (2015 рік). У Ковелі Віталій виступав у складі команди «Шанс-Авто».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721665587)
Кіндрат Панасович
Показати IP
25 Вересня 2017 12:53
«Футбол – это игра, в которой 22 избалованных гом&ка с идио&скими прическами бегают по полю». Джереми Кларксон о футболе
«Жінка мене підставила, я з війни вернувся»: у Луцьку затримали чоловіка за підпал квартири
Сьогодні 18:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:51
Тримався 17 років: українки оновили національний рекорд на юніорському Євро з легкої атлетики, серед них – волинянки
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
У Криму зносять останню українську церкву
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Пенсійного фонду на Волині – новий керівник
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.