Фото доньки побачила в інтернеті: як лучанка стала мамою дівчинки з Будинку дитини
![](/resize/450x180/r/files/news/2021/10-18/324487/44503ae5d57e6296.jpg)
Чотирирічна Злата потрапила в Будинок дитини за місяць після народження. Там дівчинка жила майже до трьох років, поки її фото не потрапило у соцмережі.
Про це розповіла Суспільному нова мама Злати Валентина Буряковська.
Тепер дівчинка має батьків, двох братів і молодшу сестру.
Дівчинка з соцмереж
Валентина Буряковська розповідає: добре пам’ятає день, коли вперше побачила Злату. Гортаючи соцмережі, жінка натрапила на статтю в одній з волинських газет про дитину, яка потребує родини. Порадившись з рідними, вирішила, що має стати для дівчинки мамою.
«Журналіст написала статтю із фотографією Златки, і ми подумали: така дівчинка, ми могли б її взяти до себе. Раніше вона не була всиновлена – у неї були троє братів і сестри старші, їх взяли в іншу прийомну сім’ю, розділили, а Злата залишилась», – пригадує Валентина.
Дівчинка має інвалідність по зору – не бачить на одне око. Через біологічну матір, яка вживала алкоголь, дитина має ряд супутніх хвороб. Валентина каже, діагнози Злати її не злякали, навпаки, вирішила будь-що допомогти дитині.
У процесі всиновлення жінка дізналася, що втретє вагітна, але намірів забрати Злату в родину не змінила.
Нелегкий шлях
Зараз чотирирічна дівчинка активна, говорить повними реченнями, грається з братами і сестричкою, знає цифри і букви, щодня наводить лад у своїй кімнаті, розповідає мама Валентина Буряковська. Каже, коли Злату з дитбудинку привезли додому, вона була зовсім іншою.«Вона не знала жодної тваринки. Крім тих, яких бачила біля будинку дитини, – кота й собаки. Ми розкладали кольори, місяць вчили один колір! В один момент процес переключився і вона почала запам’ятовувати», – розповідає Валентина.
Старші сини, каже мама, ходили в будинок дитини знайомитись зі Златою, приносили їй подарунки. У сім’ї вирішили не робити таємницю з того, що дівчинка має інших біологічних батьків.
Жінка пригадує, що слово «мама» вперше почула від Злати в перший день у новому домі: «Вона тоді засинала в своєму ліжечку, і каже «мааа, мама, в мене є мама» і вона мабуть хвилин 40 це повторювала, а я біля неї сиділа, я плакала...»
Попереду, каже Валентина Буряковська, іще багато роботи. Але, говорить, тішить те, що вона бачить результати і відчуває величезну любов усіх чотирьох дітей.За 9 місяців цього року на Волині всиновили 27 дітей, розповіла Суспільному спеціалістка служби у справах дітей облдержадміністрації Оксана Прокопюк. Понад пів сотні неповнолітніх очікують на нові сім’ї в дитячих будинках та інтернатах області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному нова мама Злати Валентина Буряковська.
Тепер дівчинка має батьків, двох братів і молодшу сестру.
Дівчинка з соцмереж
Валентина Буряковська розповідає: добре пам’ятає день, коли вперше побачила Злату. Гортаючи соцмережі, жінка натрапила на статтю в одній з волинських газет про дитину, яка потребує родини. Порадившись з рідними, вирішила, що має стати для дівчинки мамою.
«Журналіст написала статтю із фотографією Златки, і ми подумали: така дівчинка, ми могли б її взяти до себе. Раніше вона не була всиновлена – у неї були троє братів і сестри старші, їх взяли в іншу прийомну сім’ю, розділили, а Злата залишилась», – пригадує Валентина.
Дівчинка має інвалідність по зору – не бачить на одне око. Через біологічну матір, яка вживала алкоголь, дитина має ряд супутніх хвороб. Валентина каже, діагнози Злати її не злякали, навпаки, вирішила будь-що допомогти дитині.
У процесі всиновлення жінка дізналася, що втретє вагітна, але намірів забрати Злату в родину не змінила.
Нелегкий шлях
Зараз чотирирічна дівчинка активна, говорить повними реченнями, грається з братами і сестричкою, знає цифри і букви, щодня наводить лад у своїй кімнаті, розповідає мама Валентина Буряковська. Каже, коли Злату з дитбудинку привезли додому, вона була зовсім іншою.«Вона не знала жодної тваринки. Крім тих, яких бачила біля будинку дитини, – кота й собаки. Ми розкладали кольори, місяць вчили один колір! В один момент процес переключився і вона почала запам’ятовувати», – розповідає Валентина.
Старші сини, каже мама, ходили в будинок дитини знайомитись зі Златою, приносили їй подарунки. У сім’ї вирішили не робити таємницю з того, що дівчинка має інших біологічних батьків.
Жінка пригадує, що слово «мама» вперше почула від Злати в перший день у новому домі: «Вона тоді засинала в своєму ліжечку, і каже «мааа, мама, в мене є мама» і вона мабуть хвилин 40 це повторювала, а я біля неї сиділа, я плакала...»
Попереду, каже Валентина Буряковська, іще багато роботи. Але, говорить, тішить те, що вона бачить результати і відчуває величезну любов усіх чотирьох дітей.За 9 місяців цього року на Волині всиновили 27 дітей, розповіла Суспільному спеціалістка служби у справах дітей облдержадміністрації Оксана Прокопюк. Понад пів сотні неповнолітніх очікують на нові сім’ї в дитячих будинках та інтернатах області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721863991)
1
Показати IP
20 Жовтня 2021 10:06
Поки ще є такі люди на Землі, як ця родина - у людства є шанс.
Хай Вам Бог дає дає здоров'я і щасливу долю за Ваші добрі серця.
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.