Фонтан у центрі Луцька: що зробили і що залишилося облаштувати
![](/resize/450x299/r/files/news/2020/09-17/300408/08765.jpg)
У Луцьку на Театральному майдані триває будівництво сухого фонтану на місці, де раніше було «корито». Наразі вже залили основу амфітеатру та провели комунікації.
Про те, на якому етапі перебуває будівництво, розповів у відео радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, передає Перший.
«Є залита основа амфітеатру, є технічне приміщення, з якого йдуть усі комунікації, залита повністю чаша фонтану, завершують третій останній шар гідроізоляції. Почали вкладання граніту», – розповів посадовець.
За його словами, у п’ятницю будуть облаштовувати каркасні решітки під форсунки фонтану. Також будуть звозити і встановлювати все технологічне обладнання.
«У понеділок будуть приступати до деталізації амфітеатру, до ювелірної роботи щодо амфітеатру. І будемо приступати до облаштування благоустрою навколо фонтану», – зазначив Поліщук.
Він наголосив на тому, що при будівництві стараються максимально дотримуватися технології.
«Краще здати в експлуатацію фонтан на 2-3 тижні пізніше, але щоб він потім десятками років працював без проблем, аніж поспішити, не дотриматися технологій і мати потім проблеми», – додав він.Нагадаємо, фонтан мали відкрити до Дня міста, який відзначали 12-13 вересня. Але, за словами директора КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, завершити роботи вчасно не вдалося через низку форс-мажорних обставин, зокрема карантинні обмеження та оскарження трьома учасниками рішення тендеру в Антимонопольному комітеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про те, на якому етапі перебуває будівництво, розповів у відео радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, передає Перший.
«Є залита основа амфітеатру, є технічне приміщення, з якого йдуть усі комунікації, залита повністю чаша фонтану, завершують третій останній шар гідроізоляції. Почали вкладання граніту», – розповів посадовець.
За його словами, у п’ятницю будуть облаштовувати каркасні решітки під форсунки фонтану. Також будуть звозити і встановлювати все технологічне обладнання.
«У понеділок будуть приступати до деталізації амфітеатру, до ювелірної роботи щодо амфітеатру. І будемо приступати до облаштування благоустрою навколо фонтану», – зазначив Поліщук.
Він наголосив на тому, що при будівництві стараються максимально дотримуватися технології.
«Краще здати в експлуатацію фонтан на 2-3 тижні пізніше, але щоб він потім десятками років працював без проблем, аніж поспішити, не дотриматися технологій і мати потім проблеми», – додав він.Нагадаємо, фонтан мали відкрити до Дня міста, який відзначали 12-13 вересня. Але, за словами директора КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, завершити роботи вчасно не вдалося через низку форс-мажорних обставин, зокрема карантинні обмеження та оскарження трьома учасниками рішення тендеру в Антимонопольному комітеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.