Фармкомпанія з Житомирщини продавала медикаменти російській армії
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/07-07/364378/photo_2023-07-07_16-00-24.jpg)
Служба безпеки України викрила одне із фармацевтичних підприємств у Житомирській області на співпраці з рашистами.
Після повномасштабного вторгнення зловмисники налагодили приховану схему постачання українських лікарських засобів до військових шпиталів рф, повідомили в СБУ.
Серед основних товарів нелегального експорту були знеболювальні засоби, які ворог використовував на тимчасово окупованій території України для лікування поранених загарбників.
До організації оборудки причетний директор одного з фармацевтичних підприємств регіону.До лютого 2022 року компанія експортувала свою продукцію до росії. Бізнес-партнером української фірми в рф була установа, яка виконує державні замовлення російського міністерства оборони. Після початку повномасштабного вторгнення і запровадження відповідних санкцій проти кремля менеджмент українського підприємства розробив механізм обходу введених обмежень.Для цього організатор оборудки разом з російськими спільниками задіяв низку підконтрольних комерційних структур на Близькому Сході та в ЄС. Спочатку ділки відправляли українські медикаменти на адреси цих зарубіжних фірм, а потім змінювали товарно-транспортні накладні й переправляли продукцію фактичним замовникам з рф.Співробітники СБУ задокументували спробу незаконного переправлення до росії майже 300 кг медзасобів.
Читати ще: СБУ припинила роботу незаконного сервісу, який дозволяв росіянам анонімно телефонувати в Україну
Під час обшуків в офісах та виробничих приміщеннях української фармкомпанії виявлено комп’ютери із доказами незаконної діяльності, контракт з фактичним російським покупцем медпрепаратів, російські сертифікати відповідності на медикаменти.Наразі директору українського підприємства повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору). Розглядають питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.
Триває слідство для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Після повномасштабного вторгнення зловмисники налагодили приховану схему постачання українських лікарських засобів до військових шпиталів рф, повідомили в СБУ.
Серед основних товарів нелегального експорту були знеболювальні засоби, які ворог використовував на тимчасово окупованій території України для лікування поранених загарбників.
До організації оборудки причетний директор одного з фармацевтичних підприємств регіону.До лютого 2022 року компанія експортувала свою продукцію до росії. Бізнес-партнером української фірми в рф була установа, яка виконує державні замовлення російського міністерства оборони. Після початку повномасштабного вторгнення і запровадження відповідних санкцій проти кремля менеджмент українського підприємства розробив механізм обходу введених обмежень.Для цього організатор оборудки разом з російськими спільниками задіяв низку підконтрольних комерційних структур на Близькому Сході та в ЄС. Спочатку ділки відправляли українські медикаменти на адреси цих зарубіжних фірм, а потім змінювали товарно-транспортні накладні й переправляли продукцію фактичним замовникам з рф.Співробітники СБУ задокументували спробу незаконного переправлення до росії майже 300 кг медзасобів.
Читати ще: СБУ припинила роботу незаконного сервісу, який дозволяв росіянам анонімно телефонувати в Україну
Під час обшуків в офісах та виробничих приміщеннях української фармкомпанії виявлено комп’ютери із доказами незаконної діяльності, контракт з фактичним російським покупцем медпрепаратів, російські сертифікати відповідності на медикаменти.Наразі директору українського підприємства повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору). Розглядають питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.
Триває слідство для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
За бої під Кремінною бійці «Любарта» отримали відзнаки
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Уродженець Камінь-Каширщини закликав підтримувати російську армію. Його покарали умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.