USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.45 10.60

Евакуйовані з ОРДЛО повертаються додому з Росії

20 Лютого 2022 21:43
Евакуйовані до Росії жителі ОРДЛО самостійно повертаються додому, бо в РФ їх «ніхто не годує і не розселяє».

Про це 20 лютого у прямому включенні ТСН.Тиждень розповів міністр оборони Олексій Резніков.

Нібито масове вивезення громадян України з ОРДЛО до Росії міністр назвав фарсом, адже терористи вивезли лише декілька тисяч осіб. І навіть цій невеликій кількості людей у РФ не змогли створити необхідні умови для проживання.

Читати ще: «Ми приїхали в нікуди»: евакуйовані мешканці ОРДЛО обурені умовами в Росії

«Кілька тисяч вони показово вивезли. Зараз наша розвідка має точну інформацію, що люди повертаються самостійно додому. Їх там ніхто не годує, не розселяє. Це чисто постановка для «Мосфільму» чи хто у них там займається кіношками», – зазначив Резніков.
Нагадаємо, раніше до РФ вивезли понад 10 тисяч мешканців Донбасу. 18 лютого у самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» оголосили евакуацію до Росії старших людей, жінок та дітей.

Раніше повідомлялося, що примусово вивезеним до Росії мешканцям Донбасу не вистачає місць у готелях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 20 Лютого 2022 22:05
Паспорти получили, благами сруцького мігра попользовались, і що? Родінамать позвала і обос*ались?
ноніМУ до Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 08:05
Вони на розтяжці, це важко зрозуміти?! Лякають бомбуваннями, одні пропонують виїхати, а інші мовчать, що робити?
Народна прокуратура до ноніМУ Показати IP 21 Лютого 2022 10:06
Найперше і головне, що треба робити - навчитись користуватись головою для думання, а не носіння шапки чи поїдання пєльмєнєй. Ніякого співчуття чи жалості!!! Що хотіли, те й мають. Вони все одно, як той вовк, скільки не годуй - у ліс дивляться.
Василь Показати IP 21 Лютого 2022 00:23
Росія дійшла до повного маразму уже не смішно а визиває співчуття старого хворого ідіота
! Показати IP 21 Лютого 2022 06:48
Кино сняли- свободны ! Людей жаль...
Наша Бутусова Показати IP 21 Лютого 2022 07:14
Їх послали на. зад воювати. І автоматів не дали. Навіть дерев'яних.
Анонім до Наша Бутусова Показати IP 21 Лютого 2022 15:09
А в вашій палаті що видали?
читач Показати IP 21 Лютого 2022 08:03
Але це поки слова! Підтвердження цього ні у фото ну у відео немає!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2022 08:14
Росія перетворилася в Дурдом. Це кінець
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2022 10:42
А звідки той Резніков щось знає. Говорить що-небудь
Підпільник Кіндрат Показати IP 21 Лютого 2022 18:38
Там свої люди н.....н не потрібні! Чого ви туди поперлись ??!!