Естафета добра: запустили благодійний челендж для порятунку 17-річної онкохворої лучанки
![](/files/news/2020/11-23/304586/top-photo (1).jpg)
У Луцьку запустили челендж на підтримку 17-річної Альбіни Ярмолюк, якій діагностували страшну хворобу – гострий мієлоїдний лейкоз.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала поетеса Лєна Шторм, повідомляє ВолиньPost.
Так, щовівторка у кав’ярні-кондитерії «Старе місто» влаштовують майстер-класи із виготовлення цікавих хендмейдів. Згодом усі роботи планують продати на благодійній виставці, яка відбудеться 18 грудня. Просять не бути байдужими і стати частинкою команди, яка творить добро і дарує Альбіні шанс на швидке одужання, адже лікування вимагає шалених коштів. Родина Альбіни Ярмолюк не в змозі самотужки «потягнути» такі витрати.
До майстер-класів можуть долучатися усі охочі, головне – бажання. Діти з синдромом Дауна теж не стоять осторонь.
«Юний працівник кав’ярні та мій друг Валентин з відповідальністю говорить: «Я – волонтер». А його мама – пані Лариса додає: «Якщо нашу естафету добра підтримає більше людей, ми зможемо дієвіше допомогти Альбіні», – йдеться у дописі.Наразі Альбіна Ярмолюк перебуває на лікуванні у Білорусі. Мужньо витримала третій курс хіміотерапії.
«Це високодозова хімія, яку необхідно було пройти відповідно до протоколу. Хвилювалися надзвичайно, бо ставили під наркозом нову «централку» і доза хімії була вища за попередню у 1000 разів. З Божою допомогою прокапали... в палаті від цієї хімії пекли губи і що дві години цілодобово капали Альбіні очі, щоб не перепалилася сітківка. Зараз період відновлення, хоча аналізи поки падають, болить голова. Зараз капаються підтримуючі препарати, промивки, таблетки», – пише мама дівчинки Ліна Ярмолюк у фейсбук-групі «Ya.Albina – ПЕРЕМОГА».
Номер карти Приватбанку 5168 7427 1593 3960 Палій Оксана В’ячеславівна (тітка і хресна Альбінки).
Призначення: НА ЛІКУВАННЯ АЛЬБІНИ ЯРМОЛЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала поетеса Лєна Шторм, повідомляє ВолиньPost.
Так, щовівторка у кав’ярні-кондитерії «Старе місто» влаштовують майстер-класи із виготовлення цікавих хендмейдів. Згодом усі роботи планують продати на благодійній виставці, яка відбудеться 18 грудня. Просять не бути байдужими і стати частинкою команди, яка творить добро і дарує Альбіні шанс на швидке одужання, адже лікування вимагає шалених коштів. Родина Альбіни Ярмолюк не в змозі самотужки «потягнути» такі витрати.
До майстер-класів можуть долучатися усі охочі, головне – бажання. Діти з синдромом Дауна теж не стоять осторонь.
«Юний працівник кав’ярні та мій друг Валентин з відповідальністю говорить: «Я – волонтер». А його мама – пані Лариса додає: «Якщо нашу естафету добра підтримає більше людей, ми зможемо дієвіше допомогти Альбіні», – йдеться у дописі.Наразі Альбіна Ярмолюк перебуває на лікуванні у Білорусі. Мужньо витримала третій курс хіміотерапії.
«Це високодозова хімія, яку необхідно було пройти відповідно до протоколу. Хвилювалися надзвичайно, бо ставили під наркозом нову «централку» і доза хімії була вища за попередню у 1000 разів. З Божою допомогою прокапали... в палаті від цієї хімії пекли губи і що дві години цілодобово капали Альбіні очі, щоб не перепалилася сітківка. Зараз період відновлення, хоча аналізи поки падають, болить голова. Зараз капаються підтримуючі препарати, промивки, таблетки», – пише мама дівчинки Ліна Ярмолюк у фейсбук-групі «Ya.Albina – ПЕРЕМОГА».
Номер карти Приватбанку 5168 7427 1593 3960 Палій Оксана В’ячеславівна (тітка і хресна Альбінки).
Призначення: НА ЛІКУВАННЯ АЛЬБІНИ ЯРМОЛЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722845847)
Чому
Показати IP
23 Листопада 2020 15:31
Чому білоруси навчились лікувати цю форму лейкозу, а ми (Україна) - ні. Хтось може відповісти ???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722845847)
Лучанка
Показати IP
23 Листопада 2020 16:05
У нас теж лікують, протоколи однакові, просто наші люди завжди так - у сусіда все краще
![](/public/images/user_no_foto.png?1722845847)
Щось мені підказує до Лучанка
Показати IP
23 Листопада 2020 20:30
В Україні така корупція (в інституті раку зокрема ), що люди не ризикують в нас лікуватись. Це основна причина. Напевно....
![](/public/images/user_no_foto.png?1722845847)
Іра до Лучанка
Показати IP
23 Листопада 2020 16:23
Не смішіть...
Євросоюз не визнає перемогу Мадуро на виборах у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Магучіх, Геращенко, Кохан: українці на Олімпіаді вибороли ще одне золото і дві бронзи
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку з вікна випав 24-річний хлопець![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
Компанія Маска вживила мозковий чип другому пацієнту
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.