USD 41.40 41.70
  • USD 41.40 41.70
  • EUR 41.45 41.80
  • PLN 10.40 10.65

«Епіцентр працює, малий бізнес – ні»: під Кабміном мітинг підприємців

29 Квітня 2020 09:48
На вулиці Грушевського під стінами Кабміну почалася акція протесту підприємців. Вони вимагають завершення карантину з першого травня і дати можливість малому бізнесу «годувати свої сім’ї». Люди приїхали на автомобілях і цим заблокували проїзд через вулицю Грушевського.

Приїхали евакуатори, щоб забрати автомобілі, які заблокували проїжджу частину, через це між протестуючими і поліцією сталася словесна перепалка. На місці дуже багато поліції і Нацгвардії. Вони оточили евакуатори і не підпускають до них протестуючих.

Протестуючі заявляють, що карантин повинен бути для всіх. «Епіцентр працює, Рошен, Макдональдс працюють, не працює тільки малий бізнес, якщо карантин, то для всіх», – заявив Ельдар, власник мережі кав’ярень.

Пізніше учасники протесту почали звільняти одну смугу руху, щоб їх автомобілі не евакуювали, і емоційний фон спав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 10:02
Вау! Одні "голодні" позбирались :) Після мітингу підуть покормлять! Ну звісно - коли хворіти через відкриття ринків почнуть, то теж потім з мітингом з претензіями прийдуть... Як не подивишся - влада у всіх випадках винна і так по колу і всі 28 років... :)))
Алекс до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 10:14
Ты в слова вдумайся людей...в супермаркете шансов заразится гораздо больше, чем на любом рынке, т.к это закрытое помещение. Во время карантина все сделано для большого бизнеса!
!!! до Алекс Показати IP 29 Квітня 2020 11:50
Карантин знімати не можна, але правила карантину портібно міняти, що би дати можливість працювати простим підприємцям. Можливо правила будуть в чомусь ще жорсткіші, але малий та середній бізнес мусить працювати.
УкрА до Алекс Показати IP 29 Квітня 2020 12:04
Вау! А на ринках тобі теж видадуть рукавиці, хоч прості одноразові, антисептик поставлять, межі намалюють, щоб не заходив за 1.5-2 метри... думай що пишеш!!! Ринок - це за багато віків свого існування місце великого, хаотичного скупчення людей і не важливо у приміщенні це чи на вулиці!
Айболить до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 10:25
Для особливо обдарованих-по даних укрстату з січень-лютий 20р.загинуло110тис.людей від серцевих, раку, туберкульозу і ін.і порівняй від короновірусу..... да а підприємцям наша держава дулю велику показала,виживайте як можете
!!! до Айболить Показати IP 29 Квітня 2020 10:36
негайно відкрити старий базар з усіма його шанхаями
Айболить до !!! Показати IP 29 Квітня 2020 13:28
А хто ж вас тягне на той шанхайський???? Ідуть...собі з богом в сільпо,атб,і інше.....чи жаба залишить??????
Ом до Айболить Показати IP 29 Квітня 2020 11:19
Нерівняй туберкульоз від нього роблять щеплення в дитинстві і заразитися ним нульовий шанс а цим вірусом більше 85 % Велике прохання не знаєш не пиши дурні
УкрА до Айболить Показати IP 29 Квітня 2020 12:06
Так і скажи, що хвилюють тебе лише прибутки особисті як підприємця, а на всіх інших тобі нас...! То ж ментальність українця, нічого дивного! :))) От-же люди...
Айболить до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 13:37
Для дуже обдарованих та розумників....Яка кількість хворих на короновірус на Волині???? До 300людей на 1млн населення-це який процент хворих-0.2% чи ще менше....а епідпоріг мінімум з 5%починаючи. І кому ц це треба...сільпо,атб і.іншим олігархам
ангст до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 10:29
А в Епіцентрі оберіг від коронавірусу? Чому їм можна працювати, а іншим ні? Бо Епіцентр забашляв?
УкрА до ангст Показати IP 29 Квітня 2020 12:07
От вона жаба у чистому свому прояві і менталітеті українця :))))))))))))))
katyamedvedeva до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 20:57
Ментальність у властивості насміху, а не співчуття до ближнього !
Maks до ангст Показати IP 29 Квітня 2020 13:03
А 150 мільйонів на бородьбу з вірусом хто дав?! 100 мільйонів Сільпо дали, то що всіз їх спалити, бо забашляли?!
ангст до Maks Показати IP 29 Квітня 2020 13:53
Питання скільки вони заробили за рахунок того що крім них ніхто не працює? Епіцентр такий білий і пухнастий, що по три тисячі з зарплат працівників вирахував. Герега не своє дав, а в працівників забрав.
Мігрантів геть! Показати IP 29 Квітня 2020 10:43
"Ельдар, власник мережі кав’ярень". - може їхати в Турцію і відкривати мережу кав'ярень там.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 10:45
Ця українська жаба вона всіх передушить. Якщо хтось працює, а я ні, то треба всіх хто працює закрити.Великі мережі безпечніші, ніж маленькі забігайлівки.
Не байдужий до Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 11:27
Не всіх треба закрити, а дати можливість працювати всім.Я думаю, що та жаба і вас душить,інакше чого б у вас така злість на підприємців.посидьте два місяці без роботи і доходу, тоді подивимось,
УкрА до Не байдужий Показати IP 29 Квітня 2020 12:10
Для тих хто у бронепоїзді і біля нього - в Україні немає підприємців!!! Якщо і є то відсотків 10!!! Все решта на ринках - спекулянти, що перепродують куплену річ, сировину, продукт, харч... Нічого самі не виробляють! Хто виробляє майонези, хліб, м'ясо, ковбаси... постачають це у маркети, магазини, а базарники це купують і перепродують! Досить скиглити і корчити з себе ображених! Бариги!!!
Ііі до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 15:09
Ви в цих питаннях розбираєтесь як свиня в яблуках. Просто не позорьтесь і помовчіть.
Айболить до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 15:17
Ото правильно!!!! По ,вашому, тоді самі більші бариги є "Сільпо, АТБ,Епіцентри,самі нічого не виробляють, закупи по мінімум-бо нема конкурентів- продажі по максимуму, так воно і є.....Молодець,візьми цукерку...
Не байдужий до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 16:07
У всьому світі десь продукція закупляється і кудись продається і якщо,при тому сплачується податок, то вже не спекулянт.Учіть матчасть.І де ви бачили щоб завод виробник продавав свою продукцію таким обивателям як ви? Хіба що в ларьку біля заводу.Баригами когось називають в основному ніщеброди
1 до Анонім Показати IP 29 Квітня 2020 11:56
Не жаба,а нормальне почуття СПРАВЕДЛИВОСТІ. І не вибірковість.ВСІ РІВНІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ!!! Так має бути,тоді і порядок в країні буде.ПРОПИСНІ істини,але всім на це наср...!
2 до 1 Показати IP 29 Квітня 2020 12:13
Ну так чому у Європі немає тих базарів, а є маркети і магазини... яки під час карантину працюють?! Ви ж до цивілізації, а ведете себе як первісне суспільство - ринки їм відчиняй :)))
Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 11:24
Карантин - не панацея від коронавірусу. Вводився він в Україні і інших країнах як один з засобів стримати розповсюдження захворювання до винайдення ліків, оскільки не знали, як з хворобою боротись і який рівень її небезпеки. Ліки так і не винайшли, а вічно тривати ізоляція людей не може, це безглуздя, тому Європа карантин знімає. Жодної внятної, яка б не суперечила сама собі, інформації про симптоми, групи ризику, рівень летальності, способи лікування до цього часу немає, навпаки, деякі країни заявляють, що для вироблення колективного імунітету необхідно, щоб перехворіло 70 % населення. Цю паніку дійсно вже треба приглушувати і знімати ці незрозумілі карантини.
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 11:37
+1000 процентів
УкрА до Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 12:16
Хто знімає?! Навіщо манипулювати, обманювати і підбурювати людей?! По таким СБУ плаче!!! Почитайте спочатку як там обмеження знімають і то здебільшого з травня і дуже обережно! А вам ринки подавай?! Да ви вже завтра будете волати, щоб взагалі все відкрили! Ви такі люди, нація, менталітет у вас такий убогий!!! Що за люди в цій країні???!!!???!!!
Адвокат до УкрА Показати IP 29 Квітня 2020 18:41
Цікаво, а ви в якій країні живете, що так себе відокремлюєте????? І якої націі, майбуть, скромної більшості, як у ВР.,і,що ,сало не вживаєте?????
голова Показати IP 29 Квітня 2020 11:25
Власником Епіцентру є депутат ВР України Олександр Герега. Доречі член депутатської групи "За майбутнє".
Не байдужий Показати IP 29 Квітня 2020 11:29
Якщо комусь подобається сидіти на карантині, то нехай сидить, ніхто не забороняє
заспокійливий до Не байдужий Показати IP 29 Квітня 2020 12:17
Боголюби або ЦОКЛ по тобі сумують...
Чому Показати IP 29 Квітня 2020 11:57
Про цей вірус написано в газеті ЗОШ за 2003р № 9 (21) . Цей вірус вже був з 90-х років, але за весь цей час ніхто питання про пандемію і карантин не піднімав. Цікаво чому? Невже люди не хворіли і не вмирали? Чому замочують що це вірус давно відомий?
тому до Чому Показати IP 29 Квітня 2020 12:18
давай запалюй ще... підбурюй людей "херой" диванний!!!
Анонім до Чому Показати IP 29 Квітня 2020 12:56
Про цей вірус нічого в 2003 році писати не могли, бо його банально не було тоді у нинішньому вигляді. Відносно того вірусу, питання карантину як раз піднімалось, але там, де той вірус був, що забезпечило відносно мізерну кількість заражених. Ніхто нічого не замовчує, просто у когось, не буду тикати пальцем у кого, каша в голові.
Анонім до Чому Показати IP 29 Квітня 2020 13:39
Коронавірус це загальна назва вірусів, що мають на собі присоски. Це загальна назва, як от вірус чи кок чи паличка. Але саме цей підвид людям до 2019 року був невідомий
волиняка Показати IP 29 Квітня 2020 12:25
О то тим хто волає про відкриття ринків! Але в них мізки заточені лише на прибутки свої працювати, а не оцінювати і аналізувати ситуацію, що є в області!
Коля Показати IP 29 Квітня 2020 12:27
Самі ж за такого проголували а тепер кричите???!!!
так Показати IP 29 Квітня 2020 12:30
для порошенівських рошен-бариг, епіцентрівських-сільповських-магдональських барих карантину неіснує? а для простих підприємців-виробників і продавців промислових товарів значить карантин є? де рівні одинакові умови карантину для всих підприємців і продавців? або позакривайте всі барижно-олігархні рошени-епіцентри-магдональси на рівних умовах з всима великими і малими підприємцями й промисловістю або створіть рівні одинакові умови безпечної роботи роботи для всих підприємств й підприємців під час дії карантину щоб всі люди могли безпечно жити й зароб--ляти собі своєю працею на прожиття! а коли влада не йде назустріч населенню то скоро може виникнути соціальний бунт чи нава ревоюція яка змете ця злочинну антилюдяну владу!
Не так до так Показати IP 29 Квітня 2020 16:56
Подивись 95 квартал або слуга народу, може попустить
до так Показати IP 29 Квітня 2020 12:49
А зараз хто при владі? Значить президент продався порошенку чи як це розуміти????
Ігор Показати IP 29 Квітня 2020 12:56
Хто з підприємців хоче працювати - той працює. Пише ном. телефону на магазині і продає через чорний вхід, інтеренет і тд. Тільки лінивий дивиться на епіцентр і рошен.
Maks Показати IP 29 Квітня 2020 12:57
Довбойоби повиходили!Всіх відпиздити та посадити накіл...Люди включіть свій мозок!!!!
Лучанин до Maks Показати IP 29 Квітня 2020 16:59
Може ризикнеш?
Лучанин до Maks Показати IP 29 Квітня 2020 17:31
Мдааа, діагноз відразу ставити можна, агресивна шизофренія та відсутність критичного мислення, та й взагалі, мабуть, відсутність мислення
Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 13:07
До УкрА. Відповідно до законодавства, підприємництво - це діяльність з купівлі-продажу, надання послуг та виконання робіт на сласний ризик і з метою отримання прибутку. А не тільки виробництво. Не влаштовуйте істерик. І так трактує це увесь цивілізований світ. Спекуляцією називалась приватна торгівля в часи і на території Радянського Союзу, яка в цій дикій країні, до якої Ви, напевне хочете повернутись, чому вважалась злочином і каралась кримінально-правовими методами. А щодо того, за чим плаче СБУ, сказати не можу, щось не бачив біля її будівлі потоків сліз
Лісник до Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 14:29
дика країна тепер і керують нею жуліки клоуни і аферисти ... а в СРСР порядок був якого тепер і близько не видно... мабуть ти теж із родини спекулянтів крикливих що тебе так від СРСР кидає..
Лісник до Народна прокуратура Показати IP 29 Квітня 2020 14:31
і до речі - у цивілізованому світі своя промисловість і господарство і люди там працюють у своїх державах.. Порівняй з Україною з котрої мільйони виїжджають на заробітки бо вдома немає роботи (промисловість знищена) - оце тепер дикість
123 до Лісник Показати IP 29 Квітня 2020 15:14
Ти починаєш мову за одне, продовжуєш за інше, а закінчуєш манстр****ією на сесерію... А тобі йолопе людина просто пояснила, що перепродаж товарів то також є підприємництво. Так у всьому цивілізованому світі, одні вироблять, інші продають.
Дідо до 123 Показати IP 29 Квітня 2020 20:39
Бариги і є бариги.
Адвокат до Дідо Показати IP 29 Квітня 2020 23:33
А кого ви маєте на увазі- наших депутатів ВР ,сільпо,атб, Епіцентри, - то правильно кажете, підтримую.....ще ті бариги, нічим не гребують.....
Лучеськ Показати IP 30 Квітня 2020 11:21
Епіцентр, ресторан Велюр і інші, до приближених працюють. Зато крім ринків, сервісні центри, ремонтні, парихмахерські, і тд., де людей не багато буває. Це не каратин а критинізм!