Емоції першого дня Євроліги у Луцьку. Фоторепортаж
У перший день чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств Європи у Луцьку глядачі могли побачити чимало легкоатлетичних баталій та емоцій спортсменів, які будь-що прагнули показати якомога кращий результат.
Так, у першій половині дня чоловіки бігали стометрівку, стрибали в довжину та штовхали ядро, а жінки, своєю чергою встигли позмагатися у дисципліні стрибки у висоту та пробігти 100 метрів з бар’єрами.
Після цього у змаганнях відбулася невеличка пауза, тож спортсмени мали можливість перечекати палюче сонце та трішки відпочити. А в цей час відбулося офіційне відкриття змагань у часі стадіону «Авангард».
Вже після цього спортсмени знову налаштувалися на боротьбу, зокрема серйозні баталії були на секторі стрибків у висоту, де за перемогу боролися два естонські спортсмени. Тим часом, легкоатлетки на протилежній стороні стадіону метали ядро.
Фінальними ж дисциплінами вечора стали 200 метрів у жінок та 400 метрів у чоловіків. Інформаційне агентство Волинські Новини стежило за змаганнями через фотооб’єктив та пропонує переглянути емоції першого дня Євроліги на світлинах.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, у першій половині дня чоловіки бігали стометрівку, стрибали в довжину та штовхали ядро, а жінки, своєю чергою встигли позмагатися у дисципліні стрибки у висоту та пробігти 100 метрів з бар’єрами.
Після цього у змаганнях відбулася невеличка пауза, тож спортсмени мали можливість перечекати палюче сонце та трішки відпочити. А в цей час відбулося офіційне відкриття змагань у часі стадіону «Авангард».
Вже після цього спортсмени знову налаштувалися на боротьбу, зокрема серйозні баталії були на секторі стрибків у висоту, де за перемогу боролися два естонські спортсмени. Тим часом, легкоатлетки на протилежній стороні стадіону метали ядро.
Фінальними ж дисциплінами вечора стали 200 метрів у жінок та 400 метрів у чоловіків. Інформаційне агентство Волинські Новини стежило за змаганнями через фотооб’єктив та пропонує переглянути емоції першого дня Євроліги на світлинах.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633960)
Лучанин
Показати IP
6 Липня 2019 22:21
Легкоатлеткам рекомендую терміново ввести капусту у щоденний раціон...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633960)
Безпардон до Лучанин
Показати IP
8 Липня 2019 11:57
Дівчатка пересушені - то професійне
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633960)
Богдан
Показати IP
7 Липня 2019 11:34
Занадто плоске питання....
На Волині розшукують 53-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень
Сьогодні 10:26
Сьогодні 10:26
Поліція опублікувала фото підозрюваного в причетності до вбивства Ірини Фаріон. Його розшукують
Сьогодні 10:10
Сьогодні 10:10
Врятували 700 тварин: на Волині горів свинарник
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Більш як 1000 окупантів, 18 танків, 51 артсистема: Генштаб оновив втрати росіян на фронті
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
На війні загинув 43-річний лучанин Микола Сищик
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.