Ексочільник Луцького райвідділу виконавчої служби хоче повернутися на посаду та грошову компенсацію
![](/resize/450x298/r/files/news/2021/02-24/310287/35.jpg)
Скоро в Луцьку може з’явитися відразу два очільники виконавчої служби. Бо ж екскерівник виконавців, попри звільнення, полишати службове крісло не збирається.
Колишній керівник Луцького районного відділу виконавчої служби Іван Велимчаниця подався до суду й просить визнати своє звільнення протиправним, поновити на посаді та виплатити кошти за вимушений прогул. Чому його звільнили з посади і як він це пояснює – у сюжеті телеканалу «Аверс».
Посаду в Івана Велимчаниці забрали ще минулоріч у жовтні. Причина звільнення – перевищення службових повноважень. Виявляється, він позакривав виконавчі провадження, до яких жодної справи не мав.
Проте сам Іван Велимчаниця своєї вини не визнає, мовляв, діяв в інтересах громадян.«Буцімто прийшов громадянин поскандалити у виконавчу через заблоковану банківську картку. Взявся доводити, що штраф за нього вже хтось заплатив. Тут же сам начальник виконавчої служби пішов чоловікові назустріч і закрив провадження, навіть не перевіривши, чи сплачений штраф», – йдеться в сюжеті.
Звільнений не зміг достеменно пояснити судді, як же він встановлював, що гроші дійсно були сплачені. А ось чому особисто закривав провадження, пояснив: мовляв, саме того дня виконавці не могли зайти в систему, аби зняти арешт, а він зміг.
Цікаво, що в такій нібито безвихідній ситуації не було складено навіть жодного акта, який би засвідчив, що система дійсно не працювала, і у рядових виконавців були зв’язані руки. Не було і офіційної передачі повноважень, які дозволили б Івану Велимчаниці закривати ці провадження.
До слова, штраф у попередньо закритому провадженні громадянин таки заплатив: уже від свого імені. Щоправда, зробив це згодом, коли запахло смаленим, і дії колишнього керівника виконавчої стали відомі загалу.
Тим часом сторона відповідача, міжрегіональне управління юстиції, надала судді документ, який може свідчити, що в той день доступ до системи у виконавців таки був.
Чим керувався колишній керівник виконавчої служби та чи дійсно перевищив повноваження, вирішуватиме Феміда, щоправда згодом. Наступне засідання відбудеться вже навесні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Колишній керівник Луцького районного відділу виконавчої служби Іван Велимчаниця подався до суду й просить визнати своє звільнення протиправним, поновити на посаді та виплатити кошти за вимушений прогул. Чому його звільнили з посади і як він це пояснює – у сюжеті телеканалу «Аверс».
Посаду в Івана Велимчаниці забрали ще минулоріч у жовтні. Причина звільнення – перевищення службових повноважень. Виявляється, він позакривав виконавчі провадження, до яких жодної справи не мав.
Проте сам Іван Велимчаниця своєї вини не визнає, мовляв, діяв в інтересах громадян.«Буцімто прийшов громадянин поскандалити у виконавчу через заблоковану банківську картку. Взявся доводити, що штраф за нього вже хтось заплатив. Тут же сам начальник виконавчої служби пішов чоловікові назустріч і закрив провадження, навіть не перевіривши, чи сплачений штраф», – йдеться в сюжеті.
Звільнений не зміг достеменно пояснити судді, як же він встановлював, що гроші дійсно були сплачені. А ось чому особисто закривав провадження, пояснив: мовляв, саме того дня виконавці не могли зайти в систему, аби зняти арешт, а він зміг.
Цікаво, що в такій нібито безвихідній ситуації не було складено навіть жодного акта, який би засвідчив, що система дійсно не працювала, і у рядових виконавців були зв’язані руки. Не було і офіційної передачі повноважень, які дозволили б Івану Велимчаниці закривати ці провадження.
До слова, штраф у попередньо закритому провадженні громадянин таки заплатив: уже від свого імені. Щоправда, зробив це згодом, коли запахло смаленим, і дії колишнього керівника виконавчої стали відомі загалу.
Тим часом сторона відповідача, міжрегіональне управління юстиції, надала судді документ, який може свідчити, що в той день доступ до системи у виконавців таки був.
Чим керувався колишній керівник виконавчої служби та чи дійсно перевищив повноваження, вирішуватиме Феміда, щоправда згодом. Наступне засідання відбудеться вже навесні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722133431)
Одарка
Показати IP
24 Лютого 2021 17:33
Це вже стає на Волині традицією: поновлюватися через суд із відшкодуванням добрячоі суми
![](/public/images/user_no_foto.png?1722133431)
Анонім
Показати IP
1 Березня 2021 16:56
люди платять держ мито, несуть витрати на адвоката, доказують свою правоту у суді, а держ.виконавці ось так просто закривають виконавчі провадження і вважають, що рішення суду виконувати не обов'язково...НЕ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДУ _ ЦЕ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН!!! Дякую, що нагадуєте про це так званим держ.виконацям!!!
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.