USD 42.80 43.20
  • USD 42.80 43.20
  • EUR 42.80 43.10
  • PLN 10.25 10.40

Екс-начальника Генштабу ЗСУ підозрюють у держзраді

25 Лютого 2019 14:44
Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що колишньому начальнику Генерального штабу Збройних сил України Володимиру Замані оголошено про підозру у вчиненні державної зради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Матіос повідомив на прес-конференції в Києві.

За його словами військова прокуратура та слідчий підрозділ СБУ у місті Києві оголосили про підозру колишньому начальнику Генерального штабу Збройних сил України Володимиру Замані.

«Замана підозрюється у вчиненні злочину ч.1 статті 111 ККУ (державна зрада) в редакції від 2001 року, в 2015 році редакції цієї статті була змінена з санкцією на більш важчу», - заявив він.

Матіос повідомив, що колишній начальник Генерального штабу Збройних сил України Володимир Замана, перебуваючи на цій посаді, розформував зенітно-ракетні дивізіони та авіаційні військові частини, позбавивши Україну системи протиповітряної оборони.

«У період перебування на посаді начальника Генерального штабу були розформовані зенітно-ракетні дивізіони, на озброєнні яких перебували ЗРК С-300В, у тому числі 874-й зенітний ракетний дивізіон, 137-ма зенітна ракетна бригада, 5001-й зенітний ракетний дивізіон, 281-й зенітний ракетний дивізіон 208-ї зенітної ракетної бригади, 19 авіаційних військових частин, а також 114 бригада тактичної авіації була переформатована з бригади в ескадрилью», - заявив він.

Тобто, за словами Матіоса, розформування цих військових частин і підрозділів фактично позбавило ППО всю державу, у тому числі Військово-повітряні сили, які є основною ударною силою у будь-яких військових конфліктах.

Про те, що правоохоронці затримали колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимира Заману, стало відомо 25 лютого.

Довідка. Володимир Замана - начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України з 18 лютого 2012 по 19 лютого 2014.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 10
а хто Показати IP 25 Лютого 2019 15:10
а хто тоді був містром оборони?????
пенсіонери до а хто Показати IP 26 Лютого 2019 10:04
А сУДДІ ТО ЩЕ ГІРШІ ЗА ПІДСУДНИХ...І НА сУДДІВ БУДЕ СУД НА НЕБІ...ЯКИМ СУДОМ СУДЯТЬ шакали з пенсії-крадущої банди бєпєпє,ТАКИМ І ЇХ ВСЕВИШНІЙ СУД ОСУДИТЬ!!!
укринець Показати IP 25 Лютого 2019 15:23
скільки вас зрадників ще є в украині скотиняки
Цукерман М. Показати IP 25 Лютого 2019 15:23
" ...колишньому начальнику Генерального штабу Збройних сил України Володимиру Замані оголошено про підозру у вчиненні державної зради...." - довго думали , однако... Мені щось кажеться, що це чисто передвиборчий піар... 5 - років розслідують , тих хто розстріляв небесну сотню та інші резонансні злочини і ніяк не можуть довести чомусь це все до кінця !!! Буде як завжди ( приміром - Насіров , понять простіть і отпустіть..) Коли когось осудять , то повірю ....
Агукнулось Показати IP 25 Лютого 2019 15:38
В ті роки військові академії випускали військових льотчиків, які й години не літали, бо не було пального. З таким успіхом можна полуботка судити, тому що не створив за роки свого правління авіацію.
51 незнаменита Показати IP 25 Лютого 2019 16:32
Дайте спокый ви вже Гриценка судили
Реаліст Показати IP 25 Лютого 2019 17:06
Чим ближче вибори, тим буйніше квітує маразм...
нарешті Показати IP 25 Лютого 2019 17:51
крайній знайшовся, а то вся Україна думає, чому у нас війна, а це ж через начальника штабу!!! Молодці!!! І зруйновані території нехай відбудовує раз винен!
Навуходоносор Показати IP 25 Лютого 2019 21:45
Заманулося Заману за часів Обами підвести під оману...
пенсіонери Показати IP 25 Лютого 2019 22:16
найперший зрадник -це ганебний крадій пенсій і субсидій в пенсіонерів переворотний недопрезидент-злодій пЕТРО пОРОШЕНКО, ЯКОГО ПОРА СУДИТИ ВСЕНАРОДНО І ПОСАДИТИ З КОНФІСКАЦІЄЮ НАГРАБЛЕННОГО разом його бандитами-подєльниками ревою гройцманом гонтаревою яйценюком луценком НА НАРИ, А ЩЕ КРАЩЕ ПО КОЗАЦЬКИ НА КОЛ ЗЛОДЮГУ-зрадника УКРАЇНЦІВ І ПЕНСІОНЕРІВ!!!