Екологічний квест та відкриті дискусії: у Луцьку відбувся транскордонний пікнік
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/10-02/347822/i3c7u4-undefinedxundefined-undefinedxundefined-3c5p5ng7fhtyx76ppfvc7fufjoh6dtqk.jpg)
Луцька міська рада разом із гміною міста Жешув Республіки Польща реалізовують проєкт «Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька». В рамках проєкту у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки вчора, 1 жовтня, пройшов транскордонний пікнік. Його програма передбачала екологічний квест, відкриті дискусії та пішохідні екскурсії по місту.
Про це повідомили у міській раді.
Відкриті дискусії на тему «Як покращити просторове планування міста для збереження його природної спадщини» у формі гутірки проходили біля оновленого причалу в Центральному парку. Зустріч фахівців з питань охорони природної спадщини, розвитку міста, туризму та облаштування міських просторів з Луцька та інших міст України відкрив секретар Луцької міської ради Юрій Безп’ятко. Привітавши учасників заходу, він наголосив на важливості проєкту захисту природної спадщини та участі у ньому підростаючого покоління.Промовці дискусійного форуму розглянули питання концепції облаштування відпочинкової зони вздовж річки Стир у Луцьку, реконструкції природного середовища та створення сучасної території для відпочинку, ролі екодизайну в розвитку сучасного міста, можливості організації нових видів оздоровчого туризму на водоймах міста.Великий інтерес учасників заходу викликав виступ експерта КП «Інститут розвитку міста», менеджера з Вінниці Катерини Пісоцької, яка майстерно презентувала проєкт «Малі річки Вінниці» та відповіла на запитання присутніх. Після завершення дискусії відбулися пішохідні екскурсії містом, під час яких екскурсовод Андрій Павляшик розповів про роль річок в історії Луцька та найвідоміші події, пов’язані з ними.
В екологічному квесті взяли участь 25 шкільних команд (по 3 особи кожна) із загальноосвітніх навчальних закладів Луцька, до складу яких входили учні 7-8 класів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міській раді.
Відкриті дискусії на тему «Як покращити просторове планування міста для збереження його природної спадщини» у формі гутірки проходили біля оновленого причалу в Центральному парку. Зустріч фахівців з питань охорони природної спадщини, розвитку міста, туризму та облаштування міських просторів з Луцька та інших міст України відкрив секретар Луцької міської ради Юрій Безп’ятко. Привітавши учасників заходу, він наголосив на важливості проєкту захисту природної спадщини та участі у ньому підростаючого покоління.Промовці дискусійного форуму розглянули питання концепції облаштування відпочинкової зони вздовж річки Стир у Луцьку, реконструкції природного середовища та створення сучасної території для відпочинку, ролі екодизайну в розвитку сучасного міста, можливості організації нових видів оздоровчого туризму на водоймах міста.Великий інтерес учасників заходу викликав виступ експерта КП «Інститут розвитку міста», менеджера з Вінниці Катерини Пісоцької, яка майстерно презентувала проєкт «Малі річки Вінниці» та відповіла на запитання присутніх. Після завершення дискусії відбулися пішохідні екскурсії містом, під час яких екскурсовод Андрій Павляшик розповів про роль річок в історії Луцька та найвідоміші події, пов’язані з ними.
В екологічному квесті взяли участь 25 шкільних команд (по 3 особи кожна) із загальноосвітніх навчальних закладів Луцька, до складу яких входили учні 7-8 класів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.