Ефективна співпраця: як німецьке місто допомагає Ковелю
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/12-12/373679/img_7964-1.jpg)
У німецькому місті Саарбрюкені, яке є партнером Ковеля, тривала сесія міської ради, де розглядається питання щодо фінансування через програму GIZ спеціалістів для Ковельської громади, які будуть займатись проєктною діяльністю.
Це дозволить розширити можливості участі міста у різноманітних грантових програмах та у результаті залучити додаткові кошти на розвиток громади, інформують у міськраді Ковеля.
Саарбрюкен – це новий партнер, з яким за короткий проміжок часу вдалося налагодити досить ефективну співпрацю. Днями Ковель отримав ще одну одиницю техніки – екскаватор JCB з пакету безкоштовної допомоги від GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини. У нього входив також мікроавтобус Форд Транзит, який надійшов у Ковель влітку. Крім того, завдяки партнерам цьогоріч поповнився автопарк громади і трьома пожежними автомобілями.Читати ще: Німецьке місто-партнер Ковеля подарувало громаді пожежне авто
Міський голова Ігор Чайка дякує меру Уве Конрадту, депутатам Саарбрюкена та усім причетним за підтримку Ковеля та України: «Важливо, що ми маємо хороших друзів, однодумців, які постійно з нами на зв’язку, вболівають за нас, шукають варіанти, як допомогти нашій громаді. Це партнерство відкриває нам нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних напрацювань та комунікації».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це дозволить розширити можливості участі міста у різноманітних грантових програмах та у результаті залучити додаткові кошти на розвиток громади, інформують у міськраді Ковеля.
Саарбрюкен – це новий партнер, з яким за короткий проміжок часу вдалося налагодити досить ефективну співпрацю. Днями Ковель отримав ще одну одиницю техніки – екскаватор JCB з пакету безкоштовної допомоги від GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини. У нього входив також мікроавтобус Форд Транзит, який надійшов у Ковель влітку. Крім того, завдяки партнерам цьогоріч поповнився автопарк громади і трьома пожежними автомобілями.Читати ще: Німецьке місто-партнер Ковеля подарувало громаді пожежне авто
Міський голова Ігор Чайка дякує меру Уве Конрадту, депутатам Саарбрюкена та усім причетним за підтримку Ковеля та України: «Важливо, що ми маємо хороших друзів, однодумців, які постійно з нами на зв’язку, вболівають за нас, шукають варіанти, як допомогти нашій громаді. Це партнерство відкриває нам нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних напрацювань та комунікації».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.