Дихати було неможливо: на Волині люди масово скаржаться на запах газу
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/12-15/305958/gasw.jpg)
За кілька днів диспетчери отримали 36 повідомлень про запах газу від жителів Торчинської громади.
Про це розповів Суспільному начальник управління метрології АТ Волиньгаз Сергій Сьомак.
Мешканці Торчинської територіальної громади упродовж 5 днів скаржилися на сильний запах газу на вулицях та в будинках.
«Ми провітрювали кімнати весь час. Відкривали одразу і вікна, і двері навстіж, інакше дихати неможливо було», – каже місцева жителька Світлана.
На території Торчинської ОТГ є автоматична газорозподільча станція, каже голова громади Юрій Кревський. Найбільше скарг було від селян 9 грудня.«Такий різкий запах і в будівлях наших – бюджетних. Звертались до нас люди. Газовики сказали, що в них на газорозподільчій станції сталася незначна поломка, якоїсь рідини забагато зайшло, і це породило той запах», – розповів голова.Газовики кажуть: витоку газу не було. «У зв’язку з перевищенням одоризації люди відчували запах газу. Сьогодні вже ніхто не буде відчувати, тому що той газ, який був надто одорований, вже спалений», – каже начальник управління метрології Волиньгазу Сергій Сьомак.
Зі слів голови громади Юрія Кревського, нині в оселях та на вулицях Торчина запах газу відсутній.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному начальник управління метрології АТ Волиньгаз Сергій Сьомак.
Мешканці Торчинської територіальної громади упродовж 5 днів скаржилися на сильний запах газу на вулицях та в будинках.
«Ми провітрювали кімнати весь час. Відкривали одразу і вікна, і двері навстіж, інакше дихати неможливо було», – каже місцева жителька Світлана.
На території Торчинської ОТГ є автоматична газорозподільча станція, каже голова громади Юрій Кревський. Найбільше скарг було від селян 9 грудня.«Такий різкий запах і в будівлях наших – бюджетних. Звертались до нас люди. Газовики сказали, що в них на газорозподільчій станції сталася незначна поломка, якоїсь рідини забагато зайшло, і це породило той запах», – розповів голова.Газовики кажуть: витоку газу не було. «У зв’язку з перевищенням одоризації люди відчували запах газу. Сьогодні вже ніхто не буде відчувати, тому що той газ, який був надто одорований, вже спалений», – каже начальник управління метрології Волиньгазу Сергій Сьомак.
Зі слів голови громади Юрія Кревського, нині в оселях та на вулицях Торчина запах газу відсутній.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722177047)
Михайло
Показати IP
16 Грудня 2020 14:19
Переборщили з деодором . То ж треба пояснити людім що то несмертельно ...а от коли нечуеш та сірник запалиш то біда.
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.