Двоє волинян за 15 тисяч євро підробляли довідки про непридатність до військової служби
![](/resize/450x362/r/files/news/2022/04-15/336957/321.jpg)
На Волині викрили двох волинян, 41 та 42 років, у вчиненні шахрайських дій.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції Волині.
Зловмисники виготовляли підроблені довідки про непридатність для проходження військової служби в ЗСУ військовозобов’язаним громадянам, з метою їх подальшого безперешкодного перетину державного кордону України у воєнний час.
Свої послуги чоловіки оцінювали у 15 тис. євро. Їх злочинну діяльність задокументували у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.
Учора, 14 квітня, одного з фігурантів правоохоронці затримали під час отримання грошей. Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Зловмисникам загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у пресслужбі поліції Волині.
Зловмисники виготовляли підроблені довідки про непридатність для проходження військової служби в ЗСУ військовозобов’язаним громадянам, з метою їх подальшого безперешкодного перетину державного кордону України у воєнний час.
Свої послуги чоловіки оцінювали у 15 тис. євро. Їх злочинну діяльність задокументували у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.
Учора, 14 квітня, одного з фігурантів правоохоронці затримали під час отримання грошей. Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Зловмисникам загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.