Двоє молодиків за підпал синагоги в Херсоні отримали умовне покарання
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/07-22/319336/220532258_4528280830537283_2248815726379418265_n.jpg)
Двоє молодиків, які у квітні кинули пляшки з запальною сумішшю в будівлю синагоги у Херсоні, отримали умовне покарання.
Про це інформує пресслужба прокуратри Херсонщини.
У суді було доведено вину двох місцевих мешканців, які на ґрунті національної та релігійної ворожнечі вчинили підпал будівлі Херсонської іудейської релігійної громади «Хабад». 20 квітня вночі зловмисники жбурнули дві підпалені пляшки з легкозаймистою речовиною в будівлю іудейської релігійної общини, після чого втекли. Унаслідок цих дій пошкоджено фасад будівлі та спричинено збитків на суму понад 30 тисяч гривень.
Суд визнав молодиків винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 194, ст. 178 КК України, та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі із застосуванням іспитового строку на один рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба прокуратри Херсонщини.
У суді було доведено вину двох місцевих мешканців, які на ґрунті національної та релігійної ворожнечі вчинили підпал будівлі Херсонської іудейської релігійної громади «Хабад». 20 квітня вночі зловмисники жбурнули дві підпалені пляшки з легкозаймистою речовиною в будівлю іудейської релігійної общини, після чого втекли. Унаслідок цих дій пошкоджено фасад будівлі та спричинено збитків на суму понад 30 тисяч гривень.
Суд визнав молодиків винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 194, ст. 178 КК України, та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі із застосуванням іспитового строку на один рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721129256)
Це т
Показати IP
22 Липня 2021 10:10
Це тупі провокатори, найняті за копійки.
![](/files/users/av-2807.jpg?1721129256)
а хлопці то здогадуються чому бардак в державі...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721129256)
Ти до Дід Панас
Показати IP
22 Липня 2021 17:25
Що дідику, ще памятаєш методи нквд ? Не забув як людей стравлювати, а самому в стороні бути, а?!!
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.