USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

Двоє лучан вночі зламали магазин і поцупили продукти

14 Лютого 2017 15:19
Інспектори патрульної поліції Луцька затримали підозрюваних у крадіжці.

Так, сьогодні вночі екіпажу надійшло повідомлення з вулиці Заньковецької, що ходять підозрілі особи і намагаються проникнути в магазин.

Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Обстеживши прилеглу територію, патрульні виявили двох чоловіків, які несли коробку та інструмент для зламу.

Під час спілкування один з них дістав ємність з газом невідомого походження та намагався застосувати проти полісменів.

Особи хотіли втекти, але їх швидко затримали.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Невдовзі встановили, що 40-річний та 26-річний чоловіки за допомогою інструмента зламали металеві закриття магазину, звідки поцупили ящик з продуктами.

Деталі встановлять слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Саченко Показати IP 14 Лютого 2017 15:31
моі хлопці.
Mari Показати IP 14 Лютого 2017 15:33
Golodni mabut buly
ххх Показати IP 14 Лютого 2017 15:36
писаки,як можна дістати з кишені газ невідомого походження?
олег Показати IP 14 Лютого 2017 16:48
довели народ! скоро такі крадіжки будуть щоночі, а незабаром і вдень почнуть грабувати! державі дякуємо!
Петро Показати IP 14 Лютого 2017 17:03
Газ ... пукнули. Обікрали не банк. не гроши вкрали, ні спіртне- а по поїсти. не 10 коробок вкрали а коробочку- я би на місті влади їх простив! Як за сталіна колоскі з полів крали від голоду! Люди голодні. Пенсіонери не мають сили це зробити витрачаючи пенсію на лікі а на їжу не залишаеться. мій знайомий 67 річний самотній пенсіонер з пенсії в1300 заплатив за комуналку 553. за лікі 750 в аптеці бо він сердечник гіпертонік і діабетик. а за шо їсти!!!
олег Показати IP 14 Лютого 2017 17:23
грабуй награбованє!
однодумець Показати IP 14 Лютого 2017 18:42
А чому мають красти в таких ж самих людей,нехай і крадуть у влади! Гроші вкрали теж! Треба іти і працювати,а не грабувати магазини!