USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

Двірник незаконно переобладнала колясочну під житло. Фото

25 Травня 2017 16:10
Працівники ДКП «Луцьктепло» виявили втрати гарячої води у будинку на вулиці Кравчука, 10. При детальному обстеженні з’ясували, що приміщення на першому поверсі, яке колись було колясочною, переобладнали під квартиру.

Про це повідомили у прес-службі ДКП «Луцьктепло».

Зараз тут проживають люди, є прилади опалення, розбір гарячої та холодної води, ванна, санвузол. Оплату за надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання цього приміщення не проводять.

Комунальники робили декілька спроб проінспектувати новостворену квартиру. Проте двері були постійно зачиненими. Випадково, у суботу, тепловикам відчинили. Виявилося, що в цьому приміщенні проживає двірник ТОВ «МЖК».

Відтак, пані доведеться сплатити кругленьку суму за опалення та гарячу воду, а саме 11,5 тисячі гривень у розрахунку за останні три роки.

Сума може бути меншою, якщо мешканка нової квартири надасть підтверджуючі документи, а саме, дозволи на переобладнання приміщення з певного терміну.

Наразі гаряче водопостачання перекрито до встановлення комерційного приладу обліку (адже досі не вдалося з’ясувати, скільки людей проживає в цьому приміщенні).

Зазначимо, що цим фактом також зацікавилися представники Луцькводоканалу та обленерго. Незабаром секретну квартиру відвідають ще дві спеціальні комісії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Пєця Показати IP 25 Травня 2017 16:54
Ай-я-яй, непорядок! Де ж тепер людям коляски ставити?
123 Показати IP 25 Травня 2017 17:11
Довели страну до ручки, уроды !
777 до 123 Показати IP 25 Травня 2017 19:06
А пчиму парусссски? И кАкую страну давели? РаССиюшку-та?
123 до 777 Показати IP 25 Травня 2017 20:01
Ты хоть на каком нибудь писать без ошибок научись, вот такие грамотеи и довели...
Ганна до 777 Показати IP 25 Травня 2017 22:40
Коли вже скінчиться ще розпалювання ворожнечі між народами? Вам не соромно? Політики на цій ворожнечі роблять гроші, а Ви вважаєте, що образи на адресу людей іншої національності, то прояв великого патріотизму.
777 Показати IP 25 Травня 2017 17:12
Людина в бога вірує, а ви їй - штраф. Нехристі. Анафему на вас!
Лучанин Показати IP 25 Травня 2017 18:09
Нормально собі двірник пристроївся!Живе собі і горя не знає-бо ж ні за що не потрібно платити.Три роки безтурботного життя!Але ж лафа коли-небудь закінчится-от і закінчилась!І тепер потрібно повертати 11 тисяч грн.за житло.І де він їх візьме?
123 до Лучанин Показати IP 25 Травня 2017 20:04
Нормально пристроился??? Может есть желающие пожить в таких условиях?
Здали Показати IP 25 Травня 2017 19:36
Здали с!ки
Нато до Здали Показати IP 29 Травня 2017 15:41
Ну за це хтось таки платив. Люди, які не мають лічильника чи ОСББ. Не треба робити з двірника святого. Подібні ситуації доволі часті. Хтось один зробить собі майстерню в підвалі, а потім ОСББ платить гроші невідомо за що.
Ганна Показати IP 25 Травня 2017 22:35
У нас чогось всі перевірки стосуються самих незахищенних верств населення, то квартиру продали за борги у хлопця, що жив с бабусею, то до двірника причипились. Герої, що тут казати...
Рая Показати IP 26 Травня 2017 12:47
Шкода двірника, в таких умовах жити, а тут ....... От люди нє щоб допомогти і ось це і подати на розголос. Мол зробили добру справу
Зеф Показати IP 26 Травня 2017 15:27
уродська країна, не захищає своїх громадян, не сприяє тим, хто працює і намагається вижити в цих джунглях, а навпаки , як тільки побачать, що люди вижили і втримались сяк так на плаву, так тут же налетять і почнуть топити. Тьфу, млять! тільки звсякою падаллю носяться - алкашнею, наркошами, ледацюгами , придурками і т.п. Скажіть, млять, комісії перевіряючі - у двірника( і у мільйонів інших простих смертних) в нашій країні є шанс мати житло, хоч якесь? То діватись куди? Всім вмерти дружно?