USD 41.30 41.75
  • USD 41.30 41.75
  • EUR 41.30 41.75
  • PLN 10.40 10.65

Дві третини українців не довіряють Кабміну та Верховній Раді

3 Лютого 2020 16:18
Серед державних органів влади українці найбільше не довіряють Кабінету міністрів – 68,3%, особисто прем’єр-міністру Олексію Гончаруку – 65,5%.

Такі дані соціологічного дослідження, проведеного центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

Недовіра до Верховної Ради становить 68,5%, особисто голові парламенту Дмитру Разумкову – 52,6%.

До слова, президенту України Володимиру Зеленському довіряють 49,4%. При цьому не довіряють главі держави 39,3% громадян.

Дослідження проведене ЦСМ та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка від 24 до 28 січня 2020 року.

Опитано 2003 респонденти віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
лучанин Показати IP 3 Лютого 2020 16:30
зробили себе разом!
Правда Показати IP 3 Лютого 2020 17:19
І що???Ви ж за них голосували,плекали надії...тож відповідальність загальна,і не потрібно лити сльози,а просто шукати вихід і бажано вже і зараз,бо може бути пізно...країна лиш тоді перемагає,коли вона суспільно єдина і відповідальна за себе і майбутнє...Вибори до місцевих органів самоврядування покажуть,чи люди щось зрозуміли і усвідомили...
55 до Правда Показати IP 3 Лютого 2020 18:49
Вибори до місцевих рад покажуть, що дубль 2- зробимо їх (нас) разом, пройде з першої проби. Якби ж то думали і аналізували, навряд.
Мау Показати IP 3 Лютого 2020 17:43
Розрахунок був на любителів серіалів, слуга народу заздалегідь був випущений в ефір, все пішло по - плану. Політтехнологам браво, любителям серіалів теж-зробимо їх разом на 100 відсотків виконана обіцянка
отож Показати IP 3 Лютого 2020 17:44
Нехай гірше ,аби інше! азіров рекомендував вирощувати капусту і НЕ Скігліть .Ці пропонують продати собаку. (((
Дід Панас до отож Показати IP 3 Лютого 2020 18:29
Азаров одразу говорив що асоціація з європою принесе тільки дорогі кредити і газ. Росія беспроцентний кредит і дешевий газ.
Анонім до Дід Панас Показати IP 3 Лютого 2020 18:54
Безпроцентний кредит і дешевий газ, а потім поглинули нас.
Дід Панас до Анонім Показати IP 3 Лютого 2020 21:30
Еге, вже ж бачимо приклад - білоруська область.