ДТП з українцями у Польщі: повідомили про одного загиблого, четверо - у лікарні. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2021/07-24/319488/1627139291-135.jpg)
У Польщі, неподалік міста Радомсько у Лодзькому воєводстві, через п’яну водійку шестеро українців постраждали в дорожньо-транспортній пригоді, один загинув.
Про це повідомив радник-посланник посольства України в Польщі Олег Куць в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Укрінформ.
Аварія мікроавтобуса Volkswagen та легкового авто Nissan Quashquai, за кермом якого була дуже п’яна жінка, трапилася вранці на автошляху у населеному пункті Виґода поблизу Радомська.
Після прибуття на місце пригоди поліція побачила перекинуті у кюветах на протилежних сторонах дороги транспортні засоби. Спільно із рятувальниками були вжиті заходи для порятунку потерпілих.До лікарні потрапила також 36-річна водійка Nissan, жителька ґміни Ґідлє. Перший тест на тверезість показав у її крові 4 проміле алкоголю. За даними поліції, саме вона призвела до ДТП із мікроавтобусом, раптово виїхавши своєю автівкою на зустрічну смугу руху.
«Станом на 17:00 за Києвом у медзакладах перебувають 4 громадян. Двох виписано з лікарні. На жаль, маємо сумну звістку, що один громадянин України внаслідок ДТП загинув», – сказав Куць.Дипломат висловив співчуття родичами загиблого. Детальні інформація про нього поки що не оприлюднюється.
Він додав, що наразі поліція проводить розслідування ДТП і справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС України, Посольства та ГКУ у Кракові.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив радник-посланник посольства України в Польщі Олег Куць в ефірі телеканалу «Україна 24», передає Укрінформ.
Аварія мікроавтобуса Volkswagen та легкового авто Nissan Quashquai, за кермом якого була дуже п’яна жінка, трапилася вранці на автошляху у населеному пункті Виґода поблизу Радомська.
Після прибуття на місце пригоди поліція побачила перекинуті у кюветах на протилежних сторонах дороги транспортні засоби. Спільно із рятувальниками були вжиті заходи для порятунку потерпілих.До лікарні потрапила також 36-річна водійка Nissan, жителька ґміни Ґідлє. Перший тест на тверезість показав у її крові 4 проміле алкоголю. За даними поліції, саме вона призвела до ДТП із мікроавтобусом, раптово виїхавши своєю автівкою на зустрічну смугу руху.
«Станом на 17:00 за Києвом у медзакладах перебувають 4 громадян. Двох виписано з лікарні. На жаль, маємо сумну звістку, що один громадянин України внаслідок ДТП загинув», – сказав Куць.Дипломат висловив співчуття родичами загиблого. Детальні інформація про нього поки що не оприлюднюється.
Він додав, що наразі поліція проводить розслідування ДТП і справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС України, Посольства та ГКУ у Кракові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Тиждень грудного вигодовування: у Волинському перинатальному центрі мами ділилися досвідом
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
В Україну повернули тіла 250 полеглих захисників
Сьогодні 12:19
Сьогодні 12:19
Пробув у воді близько доби: встановили особу чоловіка, якого в Луцьку дістали зі Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:45
У Китаї через тайфун загинули щонайменше 30 людей
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
США визнали опозиційного кандидата Гонсалеса переможцем президентських виборів у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Замкнув світильник: у Луцьку горів магазин
Сьогодні 10:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:54
ВНУ та ЛНТУ – у топ-15 за популярністю серед абітурієнтів
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
На Волині попрощалися з бойовим медиком Олександром Ковчем
Сьогодні 10:20
Сьогодні 10:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.