USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.74

ДТП з потерпілими у Луцьку: поліція шукає свідків

2 Вересня 2017 13:43
Водії автомобілів Mercedes і Daewoo Lanos «не поділили» дорогу, в результаті чого зіткнулись. Поліція просить свідків надати записи з відеореєстраторів.

Про це повідомляють луцькі патрульні у Фейсбуці.

Сьогодні, близько 12 години, екіпаж прибув на виклик про ДТП на проспекті Соборності. Патрульні встановили, що водій Lanos рухався від РАЦСу та закінчував розворот вліво. Тим часом, Mercedes, який їхав головною дорогою в напрямку до РАЦСу, зіткнувся з Lanos. Водія Lanos шпиталізували з травмави та забоями. На місці працює слідчо-оперативна група.

Поліція просить водіїв, які в той час рухались проспектом Соборності і в чиїх автівках є відеореєстратори, надати відеозаписи в поліцію, аби об’єктивно встановити обставини автопригоди та винуватця ДТП.

Інформацію можна повідомити за номером 102, відео можна надати в УПП у м. Луцьку, у сектор розшуку та опрацювання матеріалів ДТП (вул. Залізнична, 15), або ж надіслати в повідомлення на сторінку Патрульної поліції Луцька в Фейсбук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Посуті Показати IP 2 Вересня 2017 14:04
Цікавий факт , мерса бачив без бамперів певний час, запитання виникає таке або цей водій полюбляє створювати дтп, або купив зламка для (понтів), а їздити не купив!!!! Що до пасажирів ланоса (ремені безпеки ніхто не відміняв, голова буде здоровішою!!)
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2017 14:23
Чого прикривпєте номери? Як люди зможуть знайти на реєстраторах рух Мерседеса??
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Вересня 2017 16:23
А таких мерсів в Луцьку лишень три: один із яких на словацьких номерах
Ігор. Показати IP 2 Вересня 2017 14:30
Знову ці укр.бляхи! Задовбали вже!!!!!!
Вв Показати IP 2 Вересня 2017 17:17
63 мерс ,уявляю скільки він їхав,там на педаль плюнув ,вже 100.
до Посуті Показати IP 2 Вересня 2017 17:30
Нічього собі зламок для понтів. На литовцях за 1000€ ось це зламок для понтів. А на даному таксист, а таксисти як і маршрутчики лихачі, і думають завжди тільки за себе,не поважаючи більше нікого на дорозі.
Оля Показати IP 2 Вересня 2017 19:37
Там такий поворот цікавий - коли горить сигнал світофора для пішоходів водії чомусь їдуть ледь не збиваючи тих, хто переходить зебру-це по дозволено ???
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2017 21:46
Так напишіть вже чий мерс...
Valik Показати IP 2 Вересня 2017 22:42
явно що не ваш мерс....чий би не був....сталось дтп все решта фігня..
Свідок!!!) Показати IP 2 Вересня 2017 23:30
Номер мерса АС 2727
свідок2 Показати IP 3 Вересня 2017 01:47
В чьому така впевненість в номерах? Чи такий один мерс в нас?
Свідок мерса до свідок2 Показати IP 3 Вересня 2017 18:28
Один на весь Луцьк такий мерс - кузов називають банан. 2727 номера. 63 це колхоз. Це не справжній 6.3 amg. Скоріше за все за заколхожений 3.2 дизель або щось таке))
Мала до Свідок мерса Показати IP 3 Вересня 2017 23:07
Та чий же то мерс врешті? Цііікавоооо)
Лучанин Показати IP 3 Вересня 2017 21:54
Скоріше всього ланос повертав на вулицю Спортивну а мерс на мигаючий сигнал світлофора хотів проскочити.
Свідок7 Показати IP 4 Вересня 2017 00:29
Ви би бачили скільки км він валив на відрізку від воґ до світлофора то виб опупілиб