USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.55 10.67

ДТП у Луцьку: в «Фольксвагена» відірвало задні колеса

1 Квітня 2018 15:56
У Луцьку поблизу розважального центру "Промінь" на вулиці Василя Мойсея зіткнулися "Фольксваген Пасат" на єврономерах та "Деу Матіз".

ДТП сталася близько 15 години дня сьогодні, 1 квітня. Від удару у Фольксвагена відірвало задні колеса.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очвидці.



Як повідомляє Волиньпост, в аварії брали участь декілька машин - Volkswagen Passat, Mercedes та Daewoo Matiz.

Наразі рух транспорту ускладнений, інформують у прес-службі патрульної поліції Волині.


На місці аварії працюють поліцейські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
dsdas Показати IP 1 Квітня 2018 16:02
О!!! Бляхи, починаєм ср*ч. Ууууууууу. Скіко можнооо, уууууу
Пфіі до dsdas Показати IP 1 Квітня 2018 16:39
А шо в матіза колеса відвалились? Короче на бляхах є Корчинський на бляхах як не крути.
хохо Показати IP 1 Квітня 2018 16:19
забороніть той шрот ввозити!!!! зробіть сприятливі умови і конкуренцію на ринку автовиробників!!! щоб паша людина купила нашу машину і якісну і не дорогу!!!! щоб поляки і литовці за машинами їздили до нас!!! зробили з країни смітник!!!!!!! а наші люди як свину тут їдять і тут же сер*ть!!!!
Бляха Показати IP 1 Квітня 2018 16:27
Коли вже конфіскують ті недобитки ???
Anonymous до Бляха Показати IP 1 Квітня 2018 19:31
Дурники, ДТП спричинило нетверезе м*дило на УКРОНОМЕРАХ, "бляхар" - потерпілий!!!
Народ Показати IP 1 Квітня 2018 16:36
Усі бляхи потрібно негайно конфіскувати і пустити під прес!
він до Народ Показати IP 1 Квітня 2018 17:51
спочатку прес купіть
Таня Строцюк до Народ Показати IP 2 Квітня 2018 20:06
бляхурів в армию усіх
555 до Таня Строцюк Показати IP 3 Квітня 2018 08:43
пізно роздуплився, троллику)) вже ніхто на твій висер не зреагував. як прийдеш з уроків - дивись регулярно, може щось нове про бляхи напишуть
12331 Показати IP 1 Квітня 2018 17:38
Я лікую з каментів) Те відчуття коли бляха не винна бо дебіл в матізе на укр номерах був пяний і втікаючи від поліції розбив все що біло на шляху. Шах і мат бляхофоби))) Злийтеся))))
кіт до 12331 Показати IP 2 Квітня 2018 11:15
Тільки-но от розвалилося на шматки те бляхарське гі?но, бо згнило ще років 10 назад. Інші давно прибрані були з проїжджої частини, а того не знали з я кого боку на евакуатор закидать і воно перегороджувало половину дороги... І страховки в нього, звичайно, немає...
123 до кіт Показати IP 2 Квітня 2018 12:29
Хай краще розвалиться ніж зімнеться по задні сидіння
Дімас Показати IP 1 Квітня 2018 17:38
Шановні панські ушльопки, конфіскуйте собі мозок та не заважайте жити іншим!
Віра Показати IP 1 Квітня 2018 18:47
Висвійтлюйте новини, будь ласка, об"єктивно! А не сієте ворожнечу щодо іномарок на іноземній реєстрації. Чому не пишете, що водій Деу на український реєстрації був за кермом в нетверезому стані і спричинив аварію?
Вася Показати IP 1 Квітня 2018 18:50
Самій більший срач розпускають ті що їздять на бляхах. Самий перший коментар і сральник на євробляхах починає.
xcvxcvx до Вася Показати IP 2 Квітня 2018 00:18
Котику, я капітан адекватність) Почитай каменти д*білів в кожній темі де є бляха) Свою задачу я виконую. Я рву пукани д*білам)
Віца Показати IP 1 Квітня 2018 19:23
А ваші кохані Жигулі і вази разом з китайським лахміттям Не розлітаються від дтп на уламки? Бляхофоби навіть не розуміють що Чері, Джилі ,Сенс, Богдан не дає шансу вижити при дтп на швидкості 80км/год .А ви і далі підтримайте щоб оцей непотріб Українського виробника коштував шалені гроші
Чопорний Показати IP 1 Квітня 2018 19:26
Бляха у вас замість серця, о нелюби імпортних машин. А в нас, бляховолодарів немає грошей на новий деу Матіс...
Бляха до Чопорний Показати IP 1 Квітня 2018 22:39
Якщо немає грошей,ходіть пішком,..
7 Показати IP 1 Квітня 2018 19:53
Якби ви скинулись тому чоловіку на авто то Він їхав би не на МАТІЗІ а на РЕНДЖІ. Ане так як ВИ на ЛАДІ.
До бляхарів Показати IP 1 Квітня 2018 21:57
Всі хто за євробляхарів давайте так скількі відсотків машин на євробляхах є технічно справними? На мою думку 5% зі 100%, їздиш по місті шо не євробляхі то все розвалюється, висить, димить, дьоргається, не світиться це навіть шротом не назвеш бо не буде що на шроті продавати це просто металобрухт. Людина яка їде за євробляхами вибирає не якісне авто а самий непотріб підзаборний а потім вибачте розвалюється на великих перехрестях де велике скупчення народу. Євробляхи це біда в країні і велика проблема.
івавіаі до До бляхарів Показати IP 2 Квітня 2018 00:23
Котику, ламається все. На даний момент в моєму авто не працює задній електросклопідіймач і перестала пищати піщалка про включені габарити що на безпеку мене і навколо не впливає. Зі всіх моїх знайомих на бляхах, авто роблять всі. Твої 5 відсотків це сильно жостке імхо яке не відповідає дійсності.
Дмитро Показати IP 1 Квітня 2018 22:35
Виходить, щоб прибрати зламки з єврономерами, потрібно побільше п'яних і матізів?!
Alex Показати IP 2 Квітня 2018 02:24
Passat гниле корито за 200 рублiв
Andrzej Показати IP 2 Квітня 2018 09:44
Пів польши їздить на дешевих автомобілях з німечини 1999-2010 р.в. і ніхто через це не піднімає ніякого гвалту що це зламки, не екологічно і т.п. маячня. І немає через це жодних проблем ні з аварійністю на дорогах ні з екологією. Всі задоволені і всім добре - люди які ними користуються мають не дорогі засоби пересування; економіка в виграші, бо навколо кожного автомобіля відбувається рух товарів і послуг - паливо, запчастини, ремонт і обслуговування, стархування, туризм. Тільки у нас, по нашій українській натурі, коли у сусіда появився автомобіль, то треба його негайно забрати, конфіскувати, заборонити!
бляха Показати IP 2 Квітня 2018 11:59
потрібно конфіскувати права ,а не машини причому тут номера. прав за сало наробили.
Свідок Дтп Показати IP 2 Квітня 2018 19:39
Я буду їздити на єрвомашинах за 1500 доларів до тих пір поки на Україні не почнуть їздити за правилами дорожнього руху. Подивіться що твориться на дорогах, на пішоходних переходах, на світлофорах. Наркоман на українських номерах врізається в толпу машин, п'яний, чи обкурений на шаленій швидкості. Після удару винуватця віднесло за 30 метрів. Подумайте з якою швидкістью їхав Пассат, якого розвернуло на місці, і Део Матіз який без колеса проїхав 30 метрів. А якби машину винесло на зупинку тролейбуса? Там повно людей! Для українців привично вже їхати п'яним за кермом і врізатися в толпу людей чи машин. А ось поява машини на єврономерах це вже злочин. У мене є можливість купити машину за 10 тис доларів на українських номерах, але я цього робити не буду. Тому що: 1) авто - це засіб пересування, а нічого більше. Це як порівняння з найкруттішим айфоном і найстарішою нокією: функції ті самі, ціни різні, понти різні. 2) від того чи в тебе машина за 100 тис доларів чи за 1000 доларів ти не застрахований від наркомана якому пофіг як їхати де їхати і в кого вальнутися з усієї дурі 3) я ніколи не вкладу 20 тис доларів в машину. Я вкладу їх у свій бізнес. Тому що машина завжди дає збитки, а бізнес приносить доход. Так само я не куплю собі айфон за 1000 доларів, а куплю Нокію за 500 грн. 4) українці - це нація яка тягне на дно один одного. Від того що на Україні появились євробляхи є великий плюс - це подешевлення авто та автозапчастин якого так чекали всі. Подумайте якщо не за себе то хоча би за своїх дітей. 5) таке відчуття що коментарі в статтях пишуть 12-річні діти, які уявлення не мають про ринкові відносини в державі. Страшно коли люди їдять мівіну, а мріють про айфон останньої моделі і лексус на українських номерах за мільйон доларів. Спустіться на землю, люди.
Таня Строцюк до Свідок Дтп Показати IP 2 Квітня 2018 20:15
яке примітивне мислення, як і ваш телефон!
Журналюга Показати IP 3 Квітня 2018 17:57
Жодного фото ДЕО, зате пассат на поляках з усіх ракурсів)))
Валерій Показати IP 4 Квітня 2018 10:37
https://www.youtube.com/watch?v=204d7-D-sIw на 7:40 відео з реєстратора