ДТП на Волині: рятувальники витягли жінку із понівеченого авто. ОНОВЛЕНО
![](/resize/450x261/r/files/news/2017/10-02/228272/PM92image001.jpg)
1 жовтня поблизу села Миляновичі Турійського району трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та вантажівки.
На місце події оперативно виїхали працівники 19-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Ковеля у складі 4 чоловік, які за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували постраждалу жінку із авто та передали її медикам, інформують у прес-службі волинських рятувальників.
Стан її важкий, діагноз - політравма.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі поліції області, аварія сталася на перехресті траси Ковель-Ягодин та дороги до села Миляновичі вчора, 1 жовтня, о 22:26. "Мерседес" зіткнувся з вантажівкою "Рено Магнум" під керуванням жителя Луцького району. За кермом легковика перебувала 30-річна ковельчанка, яка їхала в напрямку Ковеля і, ймовірно, виїхала на смугу зустрічного руху, що призвело до зіткнення з вантажівкою.
Постраждалу доставили у Ковельську ЦРЛ. Водій вантажівки травм не зазнав. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.
Раніше користувачі соцмереж публікували відео з вантажівкою, яка внаслідок ДТП злетіла в кювет.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На місце події оперативно виїхали працівники 19-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Ковеля у складі 4 чоловік, які за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували постраждалу жінку із авто та передали її медикам, інформують у прес-службі волинських рятувальників.
Стан її важкий, діагноз - політравма.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі поліції області, аварія сталася на перехресті траси Ковель-Ягодин та дороги до села Миляновичі вчора, 1 жовтня, о 22:26. "Мерседес" зіткнувся з вантажівкою "Рено Магнум" під керуванням жителя Луцького району. За кермом легковика перебувала 30-річна ковельчанка, яка їхала в напрямку Ковеля і, ймовірно, виїхала на смугу зустрічного руху, що призвело до зіткнення з вантажівкою.
Постраждалу доставили у Ковельську ЦРЛ. Водій вантажівки травм не зазнав. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.
Раніше користувачі соцмереж публікували відео з вантажівкою, яка внаслідок ДТП злетіла в кювет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
90 пакетиків на місяць: волинянин доводить, що сам вживав наркотики, а не продавав їх
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
В Ірландії різко скоротять виплати українським біженцям
Сьогодні 07:39
Сьогодні 07:39
У Польщі 77% новостворених підприємств належать українцям
Сьогодні 06:41
Сьогодні 06:41
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.